fbpx

Dwa konkursy na Światowe Dni Kota 2016

kot. foto: OstrodaOnline.pl
kot. foto: OstrodaOnline.pl
Z okazji Światowego Dnia Kota 2016 działająca w strukturze Centrum Kultury w Ostródzie Miejska Biblioteka Publiczna ogłasza konkurs literacki na wiersz "A mój kot…" oraz konkurs fotograficzny "Mój kot lubi czytać".


W konkursach mogą wziąć udział mieszkańcy Ostródy i Gminy Ostróda.

Konkurs literacki skierowany jest do uczniów z klas IV-VI szkół podstawowych, gimnazjalistów, szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych. Termin składania prac mija 12 lutego 2016 r.

Konkurs fotograficzny "Mój kot lubi czytać" skierowany jest do osób, w których domach mieszka kot. Koty lubią towarzyszyć swoim opiekunom w codziennych czynnościach, również w czytaniu. Namawiamy do uwiecznienia takich chwil i podzielenia się nimi z nami.

Fotografie przesłane na konkurs wezmą również udział w głosowaniu na najciekawszą fotografię na stronie biblioteki na Facebooku.

Fotografie można wywołać w cenie 5 zł u sponsora konkursu – w zakładzie fotograficznym Foto Liberacki przy ul. Adama Mickiewicza 6.

Termin składania prac mija 9 lutego 2016 r.

Proszę zapoznać się z regulaminami konkursów, które dostępne są na stronie: http://www.ck.ostroda.pl/biblioteka/

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19