fbpx

Kosmos - ostateczna granica.....

plakat
plakat
Pamiętacie? Tak rozpoczynała się kultowa seria filmów STAR TREK. Być może w niejednym (niejednej) z nas rozbudziła ona chęć poznania tajemnic kosmosu, bliskich i odległych galaktyk. W Ostródzie, dla tych, którzy z ciekawością spoglądają w niebo na Dworcu RzeczJasna już w piątek, 24 kwietnia o 16:30 rusza Stacja Astronomia!


Astronomia to szlachetne hobby. Niebo to najwspanialsze laboratorium przyrody - jest dostępne bez ograniczenia wszystkim i należy tylko umieć na nie patrzeć. Obserwacja nieba daje poczucie wolności, możliwość działania na wielu płaszczyznach. Już te proste obserwacje budzą ciekawość, pobudzają do refleksji i rodzą wiele trudnych pytań, na które nie zawsze umiemy znaleźć odpowiedzi.

Spotkania prowadzi Piotr Skorupski, od 7 lat pasjonat astronomii , na co dzień zajmuje się obserwacjami Słońca. Członek Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii, kolekcjoner meteorytów, miłośnik przyrody.
Na pierwsze spotkanie zapraszamy w najbliższy piątek (24.04) o godz. 16:30 na Dworzec RzeczJasna(budynek dworca PKP, wejście z holu głównego.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19