fbpx

Nowy Rozkład Jazdy na Dworcu!

simrj-dworzec.jpgUwaga! Uwaga! Począwszy do ferii zimowych  (już od piątku 23.01) wprowadzamy stały  Rozkład Jazdy na Dworcu RzeczJasna! Na naszej stronie internetowej www.simrzeczjasna.pl  i w zakładce Dworzec udostępniamy nowy, stały rozkład Dworca RzeczJasna ułożony w tygodniowy cykl.


We wtorki zapraszamy na dancehall  i do pracowni plastycznej;
scrapbooking.jpgW środy - warsztaty robienia cudów z papieru czyli scrapbooking oraz w ramach cyklu Eksperckie środy - spotkania z radczynią prawną oraz doradca zawodowym i ekspertem prawa pracy.
modelarnia.jpgW czwartki zapraszamy do cieszącej się duża popularnością  "Modelarni" czyli pracowni modelarskiej oraz na nowy cykl "Zdrowe czwartki"- to zajęcia i wykłady podczas których eksperci w sprawach zdrowia czy zdrowego  stylu życia będą dzielić się swoją wiedzą.
Wśród osób, które będą prowadziły takie zajęcia są między innymi: dietetyczka, biegaczka propagująca dietę sportową, pielęgniarka zgłębiająca tematy diabetologii i dentystka. Informacja o temacie kolejnych spotkań czwartkowych jest podawana z wyprzedzeniem, aby zainteresowani wiedzieli na jaki temat będą zajęcia w określonym dniu.
planszowki.jpgW piątki królują Planszówki - do wspólnej gry zapraszamy całe rodziny.
W soboty zapraszamy na Warsztaty z Filcowania i Ceramiki oraz nowy cykl Tematyczne soboty: muzyczne, filmowe i ekologiczne.

Specjalnie na FERIE przygotowaliśmy wyjątkowe zajęcia jak gra Inspektor Sowa, warsztaty Złomofoniki czyli samodzielnej budowy instrumentów muzycznych oraz Rodzinne Karaoke.

Szczegóły po kliknięciu w wybrane zajęcia w kalendarzu.

Przypominamy, że ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona! Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział w zajęciach jest bezpłatny - WSZYSCY zrzucamy się jedynie na pokrycie kosztów materiałów, kawy i herbaty.

Przy tej okazji informujemy, że RzeczJasna nie otrzymuje na prowadzenie tej działalności dotacji z budżetu samorządu i naszą działalność finansujemy sami ze składek, grantów, zbiórek publicznych i ofiarności naszych sympatyków. Nasi wspaniali prowadzący zajęcia Mistrzowie to wolontariusze.
Link do kalendarza: https://www.google.com/calendar/embed?src=tf9fn6n1sv89qsdecs5f6mo9p8%40group.calendar.google.com&ctz=Europe/Warsaw

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19