fbpx

UJAWNIJ SIĘ - II edycja

ujawnij-sie---plakat-a2_ii_edycjam.jpgRusza kolejna edycja akcji która w zeszłym roku okazała się nielichym sukcesem. Tym razem UJAWNIJ SIĘ nabiera rozmachu. Pewni jesteśmy, że z Waszym udziałem będzie to kulturalno- artystyczny akt absolutny. Chcemy, abyście pokazali między innymi nam cały swój wszechświat, z wszelkimi twórczymi konstelacjami i ciałami artystyczno nieziemskimi.


Wszelkie dźwięki Waszego kosmosu, czy słowa go opisujące są jak najbardziej na miejscu. Akurat teraz, w tym czasie i tej przestrzeni... Malarstwo, rysunek, czy inne jakiekolwiek techniki opisujące Wasze nieograniczone niczym wnętrze, Wasz sposób postrzegania czasami świetnej, kolorowej, a czasem nudnej i szarej rzeczywistości są dla nas, jak i dla całej masy głodnych takich wrażeń ludzi bardzo, bardzo atrakcyjne i wartościowe. Udostępnijcie swój wszechświat dla innych.
Jeżeli więc piszesz, rysujesz, rymujesz, śpiewasz, grasz sam lub z kimś, rzeźbisz w lodzie np Bolero, budujesz kosmiczne rzeczy z klocków, dziergasz, haftujesz czy z inną nicią kombinujesz, lub robisz cokolwiek twórczo innego PRZYBYWAJ! Czekamy właśnie na wasze zgłoszenia. Znajdziecie nas na fejsbuku. I do zobaczenia 12.10.2013

Więcej informacji o akcji: facebook.com/simrzeczjasna

Komentarze  
# że co?ClipArt 2013-09-28 14:39
Tytuł nawołuje do publicznego coming out? :lol: :lol: :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ;)Weronika 2013-10-07 13:16
fejsbuku? :P
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# AMFITEATRRzeczJasna 2013-10-09 23:38
W związku z ograniczeniem miejsca na Zamku informujemy, że wernisaż wystawy UJAWNIJ się, spektakl teatralny oraz koncerty odbędą się 12 października ( sobota ) w Ostródzkim Amfiteatrze, a nie jak wcześniej planowano na Zamku. Za małe zamieszanie przepraszamy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19