fbpx

Miasto Młodych Młode Miasto, czyli kultura w nowoczesnym wydaniu

rzeczjasna-logo.jpgProjekt "Miasto Młodych Młode Miasto" rozpoczął się w marcu bieżącego roku. Od tego czasu udało  się zrealizować szereg działań kulturalno – edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.  Efekty pracy uczestników wszystkich warsztatów można było obejrzeć podczas  zdarzeń 2-4 maja. Część z nich można podziwiać nadal na nabrzeżu jeziora Drwęckiego.


Dzięki wsparciu Fundacji Orange udało nam się zaangażować mieszkańców naszego miasta w  nie tylko bierne, ale i czynne uczestnictwo w kulturze – jako jej twórcy. Przed nami finał finałów.  W ramach Tygodnia Akademii  Orange od 24 maja do 1 czerwca pod hasłem "Daję głos kulturze!", uczestnicy projektów Akademii Orange przygotowują  blisko 100 wydarzeń kulturalnych w całej Polsce. W Ostródzie  zapraszamy  na uroczyste zakończenie akcji Miasto Młodych Młode Miasto  w sobotę 25 maja 2013 o godzinie 12.00 w sali reprezentacyjnej ostródzkiego zamku. Tego dnia  odbędzie się aukcja przedmiotów wykonanych przez dzieci i młodzież w trakcie warsztatów "Nowe życie starych przedmiotów". Dochód z aukcji zostanie przekazany  na potrzeby  schroniska  dla zwierząt w Ostródzie.  Zaprezentujemy  film będący zapisem akcji "Miasto Młodych Młode Miasto".  Wręczymy też nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego "Podwórko moich marzeń".  Uroczystość będzie dla nas okazją do złożenia podziękowań tym wszystkim,  którzy przyczynili się do powodzenia akcji.

Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny.

Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna
Projekt został zrealizowany w ramach Programu Akademii Orange

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19