fbpx

Finał projektu MIASTO MŁODYCH-MŁODE MIASTO

rzeczjasna-final-mmmm.jpgStowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna zaprasza na finał projektu MIASTO MŁODYCH-MŁODE MIASTO, realizowanego w ramach programu Akademii Orange. Projekt rozpoczął się w marcu bieżącego roku. Od tego czasu udało nam się zrealizować konkursy plastyczne  i warsztaty dla dzieci "Podwórko moich marzeń"  oraz "Nowe życie starych przedmiotów", dla młodzieży - "Nowa Przestrzeń Twórcza", fotograficzne "ReKreacje". Przed nami jeszcze warsztaty kuglarskie oraz muzyczno - bębniarskie, na które serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 12-18 lat. Warsztaty odbędą się w dniach 2-4 maja. Pierwsze spotkanie 2 maja w czwartek o godzinie 11:00 na dziedzińcu ostródzkiego zamku.


Zapraszamy w sobotę 4 maja nad Jezioro Drwęckie na wielki finał akcji. Mieszkańcy Ostródy oraz odwiedzający miasto turyści, będą świadkami ozdabiania koszy przez uczestników warsztatów "Nowa przestrzeń twórcza" oraz "włóczkowania" latarni w parku nad jeziorem Drwęckim. Całej akcji towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Będzie też można podziwiać występy uczestników warsztatów kuglarskich oraz bębniarskich. W centralnych punktach miasta przystanki autobusowe oklejone zostaną pracami powstałymi w trakcie warsztatów fotograficznych, a w sklepach, urzędach i na ścianach budynków pojawią się  prace dzieci nagrodzonych w konkursie "Podwórko moich marzeń". To nie koniec atrakcji. Wszyscy uczestnicy konkursu będą mogli obejrzeć swoje prace na 11 metrowym banerze umieszczonym na ogrodzeniu miejskiego amfiteatru od strony deptaku nad Jeziorem Drwęckim.

Zachęcamy mieszkańców Ostródy, oraz odwiedzających nasze piękne miasto turystów, by 4 maja uważnie rozglądali się po mieście i poszukiwali śladów akcji MIASTO MŁODYCH-MŁODE MIASTO, rejestrowania zdarzeń telefonami komórkowymi i przesyłania ich na stronę www.facebook.com/simrzeczjasna. Najciekawsze filmiki nagrodzimy drobnymi upominkami. Regulamin na ww stronie.

  • 4 maja Wielki Finał
  • 11:00 malowanie śmietników i włóczkowanie latarni - park nad Jeziorem Drwęckim (od mola w prawo, w stronę rzeki Drwęcy)
  • od godz. 11:00 wyklejanie przystanków autobusowych pracami uczestników warsztatów fotograficznych "ReKreacje"
  • przygrywka Didżejska
  • 12:00  parada samby z towarzyszeniem kuglarzy - start  przy dyskotece Inferno, zakończenie przy molo
  • 12:30  przedstawienie finałowe warsztatów kuglarskich
  • granie bębniarzy na nabrzeżu
  • zakończenie imprezy ok godz.14.00
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19