fbpx

Black Music Party

black_music_party2.jpgSerdecznie zapraszamy na imprezę, która przeniesie was prosto do nowojorskiego klubu. Właśnie taką muzykę usłyszycie w klubie ZIP, zaczynając od polskiego hip-hopu na amerykańskim crunku kończąc.
W ciągu jednej nocy odbędziecie podróż przez wszystkie style muzyki ulicznej takie jak :
  • Polish Hip-Hop
  • British Hip-Hop
  • American Rap
  • R'N'B
  • Breakbeat
  • Crunk

Za konsolą staną ostródzcy DJ’e: Fatal Terror i Dj.m0ri

Dj.Fisher aka Fatal Error -początki z graniem zaczął w 1999 pracując wtedy w lokalnej stacji radiowej. Lekcje w tym czasie pobierał od DJ Freszu (również lokalnego) a rozszerzył się dzięki DJ Jordache. Wchodzi też w skład lokalnej grupy o nazwie ORTHOPHEADS sound system, gdzie największym ich występem był Ostróda Reggae Festiwal scena soundsystemowa w 2004 roku. Posiada kilka swoich własnych produkcji, które rozdaje za free i rozsyła ludziom przez internet. Wcześniej zaczynał pod nazwą wake-em up, obecnie fatal error. Ulubione style muzyczne to: drum’n’bass, jungle, funky breakbeat, nu skool breakz.

Dj.m0ri – jego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Łukasz Moroz początki z miksowaniem muzyki stawiał w klubie młyńskiego koło w Ostródzie w 2003 roku. Więc jest to młody dj. Zaczynał grając ciężką muzykę techno po pewnym czasie jednak wrócił do słuchania muzyki ulicy, i wpadł na pomysł żeby promować ta muzykę w Ostródzkim klubie, właśnie dla tego wyszedł naprzeciw ludziom kochającym czarną muzę i organizuje Black Music Party.

Kiedy: 9 luty 2008 r.
Start: godz. 20:00
Miejsce: Club ZIP (Zamek w Ostródzie)
Wstęp: 5 zł

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19