fbpx

Lato z boksem w Ostródzie

2006_gala_boksu_zawodowego_img_9757.jpgPo niespełna rocznej przerwie pięściarze Andrzeja Gmitruka wracają do Ostródy. Dokładnie za dwa tygodnie, w czwartek 30 sierpnia odbędzie się tam wielkie bokserskie show pod hasłem „Lato z boksem”, organizowane przez zawodową grupę pięściarską Boxing Europe. W walce wieczoru międzynarodowy mistrz Polski, Roman „Lwie Serce” Shkarupa stanie przed szansą zdobycia tytułu Intercontinental WBF.

Na ringu zobaczyć będzie można również dwóch mistrzów świata federacji TWBA, Piotr „Wilka” Wilczewskiego i Sławomira Ziemlewicza oraz Tariela Zandukeli i Mateusza „Mastera” Masternaka. Zapowiada się noc pełna sportowych emocji. Zgodnie z obietnicą złożoną kibicom w ubiegłym roku w listopadzie, pięściarze Andrzeja Gmitruka ponownie wystąpią na ringu w Ostródzie. Fani boksu będę mieli okazję zobaczyć dwóch mistrzów świata federacji TWBA oraz znakomicie zapowiadających się młodych pięściarzy Mateusza „Mastera” Masternaka i Tariela Zandukeli.

Galę boksu w Ostródzie otworzy sześciorundowy pojedynek 23-letniego gruzińskiego zawodnika Tariela Zandukeli. Warto przypomnieć, że właśnie podczas pierwszej gali „Boxing Europe” w Ostródzie, Tariel zadebiutował na zawodowym ringu wygrywając swoją pierwszą, profesjonalną walkę z Ukraińcem, Mikhailem Vinnichenko.

Tuż, po Zandukelim w ringu pojawi się Mateusz „Master” Masternak. Ciekawostką jest, że chociaż Mateusz ma na swoim koncie zaledwie 5 zawodowych walk, arbitrzy boksu już teraz upatrują w nim następcę Tomasza Adamka mistrza świata IBO w wadze junior ciężkiej i byłego mistrza świata najbardziej prestiżowej federacji WBC w wadze półcieżkiej. 20-letni Masternak swoją ostatnią walkę stoczył na gali w Katowicach. Warto dodać, że nie przegrał dotąd żadnego z pojedynków, kończąc wszystkie przed czasem.

Przed walką wieczoru fani boksu zobaczą jeszcze dwa ośmiorundowe pojedynki z udziałem mistrzów świata federacji TWBA, Piotra „Wilka” Wilczewskiego i Sławomira Ziemlewicza, któremu fani nadali przydomek „Dziki”. Warto dodać, że obaj zawodnicy swoje mistrzowskie tytuły wywalczyli w tym roku.

Tuż po 22.00 na ringu pojawi się Roman „Lwie Serce” Shkarupa. Ukraiński pięściarz stoczy w Ostródzie swój 17 zawodowy pojedynek, a stawką będzie tytuł Intercontinental WBF w wadze super średniej.

Atmosferę przed walką wieczoru podgrzeje występ grupy tanecznej „Arabeska”, a piękne dziewczęta będzie można zobaczyć również w ringu w przerwach między rundami.

Bokserskie show już w czwartek 30 sierpnia w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki 22 A, gdzie będą do nabycia również bilety. Ich sprzedaż prowadzić będzie także Informacja Turystyczna przy Placu Tysiąclecia 1.

Więcej informacji na stronie www.boxingeurope.pl

2006_gala_boksu_zawodowego_img_9984.jpg
2006_gala_boksu_zawodowego_img_9953.jpg
2006_gala_boksu_zawodowego_img_9719.jpg
2006_gala_boksu_zawodowego_img_9715.jpg
2006_gala_boksu_zawodowego_img_9662.jpg
2006_gala_boksu_zawodowego_img_9576.jpg
2006_gala_boksu_zawodowego_img_9483.jpg
2006_gala_boksu_zawodowego_img_9413.jpg
2006_gala_boksu_zawodowego_img_0162.jpg

Foto: Dawid Szczygielski

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19