fbpx

OFF-ROAD PL Trophy 4x4 2007 w Ostródzie

Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w drugiej rundzie Pucharu Polski OFF-ROAD PL 2007, która odbędzie się w dniach 26-29 lipca w Ostródzie. Pierwsza eliminacja, która odbyła się w Bojanowie, zgromadziła na starcie 49 załóg w tym aż 10 w nowo powstałej klasie TRAVEL.
Już po raz siódmy OFF-ROAD PL Magazyn 4x4 organizuje cykliczną imprezę sportowo-przeprawową Puchar Polski OFF-ROAD PL.
Puchar Polski OFF-ROAD PL najważniejszy i najbardziej prestiżowy cykl rajdów w kalendarium imprez 4x4, najlepsi zawodnicy i profesjonalnie przygotowane auta, najlepsze i najbardziej wymagające trasy.

W Ostródzie runda rozegrana zostanie w trzech grupach:
EXTREME:
Klasa przeznaczona dla zaawansowanych kierowców jeżdżących w najcięższym terenie, posiadających samochody odpowiednio przygotowane zarówno pod względem bezpieczeństwa jak i zdolności pokonywania zróżnicowanych prób terenowych o wysokim stopniu trudności.
ADVENTURE:
Klasa przeznaczona dla średnio zaawansowanych kierowców, posiadających podstawową wiedzę z zakresu jazdy terenowej, dysponujących samochodami odpowiednio przygotowanymi pod względem bezpieczeństwa jak i zdolności pokonywania podstawowych przeszkód terenowych o średnim stopniu trudności.
TRAVEL :
Klasa przeznaczona dla początkujących kierowców jeżdżących w lekkim terenie, posiadających seryjny samochód 4x4. Trasa charakteryzuje sie niskim stopniem trudności i jest dostosowana do specyfiki seryjnych aut 4x4. Jest jedyną klasą w której dopuszcza się jazdę w więcej osób niż tylko kierowca i pilot.

Pierwszy Pucharu Polski OFF-ROAD PL odbył się w czerwcu 2001 roku, w Miastku na Kaszubach gromadząc na starcie całą czołówkę polskich zawodników off-road. W tym samym roku, we wrześniu, zorganizowana została druga impreza, w Antoninie k/ Kalisza. Te dwa wydarzenia, zakończone sukcesem, dały początek cyklicznym imprezom, które już siódmy sezon znane są pod nazwą Puchar Polski OFF-ROAD PL Trophy 4x4.
W sezonie 2006 zorganizowano trzy rundy Pucharu Polski OFF-ROAD PL pod nazwą: „Puchar Polski OFF-ROAD PL ORLEN TROPHY”. II etap w sierpniu 2006 był  organizowany w Ostródzie.

PROGRAM II RUNDY - OSTRÓDA 26-29 LIPCA

Baza: Tor Motocrossowy Kajkowo, Ostróda.

26 Lipca, Czwartek
16.00 - otwarcie biura organizacji pucharu,

27 Lipca, Piątek
9:00 - 13:00 Biuro organizacji pucharu, przyjmowanie załóg,
12:00 - 14:00 badania techniczne samochodów,
13:00 - 14:00 koncert zespołu NIPU
14:00 - odprawa zawodników,
15:00 - Prolog,
19:00 - start do odcinka nocnego,
20:00 - koncert zespołu THE WHELER'S BAND
21.00 - koncert zespołu ENEJ
01:00 - zamknięcie mety odcinka nocnego,

28 Lipca, Sobota
9:00 - odprawa zawodników,
9:30 - start do odcinka dziennego,
16:00 - zamknięcie mety odcinka dziennego,
16:00 - 18:00 - koncert zespołu POPCORE
19:00 - ogłoszenie wyników nieoficjalnych,
19:00 - 20.00 - kabaret BEZ SZANS
20:00 - wyniki oficjalne - Dekoracja Zwycięzców,
21:00 - Gwiazda wieczoru VALDO
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19