fbpx

Blues w Ostródzie

W dniach 13 i 15 lipca czeka nas III edycja Festiwalu Blues w Ostródzie. Zeszłoroczna impreza wypaliła znakomicie i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności.  Festiwal odbywa się w przepięknej scenerii Jez. Drwęckiego, na największym śródlądowym molo w Polsce.
Impreza składa się z dwóch części: konkursu młodych kapel bluesowych oraz koncertu gwiazd. Do konkursu zgłosiło się 11 zespołów z całej Polski, z czego do finału zakwalifikowało się 5. A są to: Rehearsal Jazz (Pionki), Bracia i Siostry (Białystok), Highway Blues (Jaworzno), Barenz Blues Band (Kałuszyn), Wheelers Band (Ostróda).

Pula nagród to 2.000 zł - nagroda Burmistrza Miasta Ostródy oraz nagrody rzeczowe.
 
Konkurs rozpocznie się o godz. 16.00, a po nim nastąpi koncert gwiazd, w którym wystąpią: Easy Rider, Coolish Band, Tortilla i Blue Sounds. Także w ramach festiwalu, w niedzielę 15 lipca na Zamku w Ostródzie wystąpi Martyna Jakubowicz z zespołem. Początek o godz. 19.00 - wstęp wolny.

PROGRAM

13 lipca - piątek - Festiwal "BLUES W OSTRÓDZIE" - molo

16.00 - konkurs kapel Rehearsal Jazz (Pionki), Bracia i Siostry (Białystok), Highway Blues (Jaworzno), Barenz Blues Band (Kałuszyn), Wheelers Band (Ostróda)
19:00-  Easy Rider, Coolish Band, Tortilla i Blue Sounds - wstęp wolny

15 lipca - niedziela

19:00 - koncert Martyny Jakubowicz - zamek - wstęp wolny


Więcej informacji na stronie www.blues.ostroda.pl
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19