fbpx

Muzyka najlepsza pod słońcem

Już w najbliższą sobotę, 14 lipca RMF FM zaprasza do Ostródy na koncert w ramach ogólnopolskiej trasy – „Muzyka najlepsza pod słońcem”. Na Stadionie Miejskim przy ul. Wyszyńskiego zagrają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Szymon Wydra i zespół Budka Suflera. "Muzyka najlepsza pod słońcem" to oprócz występów gwiazd również wakacyjny piknik i rozrywka dla całych rodzin.
Organizatorzy zaplanowali na sobotę mnóstwo atrakcji: konkursy i gry z nagrodami oraz zabawy karaoke.
Na odwiedzających czekają również multimedialne miasteczko RMF FM, a w nim Playstation, sklep z płytami i gadżetami RMF FM oraz miasteczka Telewizji "N" i patronów medialnych akcji - czasopism: "Tina " i " Świat i Ludzie".
Koncertowej trasie „Muzyka najlepsza pod słońcem” towarzyszy dwupłytowy album z najgorętszymi przebojami pod tym samym tytułem. Wszystkie osoby, które pojawią się w namiocie RMF FM z płytą "Muzyka Najlepsza pod Słońcem" otrzymają od radia upominek.
Impreza RMF FM rozpocznie się o godzinie 16:30, a koncerty finałowe zaplanowane są na godziny 19.00 i 20:30. Wstęp wolny.

[informacja organizatora]


 
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19