fbpx

Basen zamknięty do odwołania.

basen_zamkniety.jpgOd soboty 26 sierpnia osoby, które chciały popływać w basenie odchodziły z kwitkiem. Pani Żaneta Boratyńska dyrektor obiektu w rozmowie telefonicznej powiedziała, że wystąpiły przejściowe problemy techniczne nie podając jednak żadnych szczegółów. Powiatowy Inspektor Sanitarny Zdzisław Sokołowski powiedział, że decyzja o zamknięciu basenu zapadła w piątek 25 sierpnia po zapoznaniu się z wynikami badań wody.
Badania na basenie przeprowadzane są rutynowo raz na dwa tygodnie. Wyniki badań próbek wody pobranych na początku zeszłego tygodnia wykazały przekroczenie norm zanieczyszczeń biologicznych w tym bakterii gronkowca. Stąd decyzja o zamknięciu obiektu - dodaje powiatowy inspektor sanitarny. Po wykonaniu wszystkich czynności przewidzianych w takiej sytuacji wykonano kolejne badania. Ich wynik będzie znany w poniedziałek 4 września. Dyrektor basenu potwierdziła, że informacja o terminie ponownego otwarcia obiektu będzie znana najwcześniej w poniedziałek lub wtorek.
Komentarze  
# basenenrque 2006-08-31 20:39
woda moze jest skazona
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# 2 m-ce baseny 2-gi raz zakmniętyDarioLee 2006-08-31 21:23
Dopiero co mamy basen i jeszcze ma nie całe 2 miesiące a już go 2-gi raz zamkneli. Czyli co miesiąc jakaś "atrakcja"
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Basen - siostrodj_zbycho 2006-09-01 12:01
Ciekawe dlaczego nie psuje się Carrefour i inne Galerie tylko zawsze Basen, a jak kręgielnie otworzą to będzie też wiecznie zamknieta bo Kule są kwadratowe?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Wojciech 2006-09-01 12:14
"Gronkowiec powoduje zatrucia pokarmowe objawiające się wymiotami, gorączką, bólami brzucha."
Ale o co chodzi - miało byc dużo atrakcji w tym miejscu? To są. Ja tam ze swoim dzieckiem iść nie zamierzam. Nałyka mi się wody z gronkowcem i problem gotowy.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# I masz...basieczka 2006-09-01 22:42
babo placek.A miało być tak pięknie. Ciekawa jestem tylko skąd ten gronkowiec.A miałam już iść ze swoim dzieckiem.NIGDY TAM NIE PÓJDĘ. Nie daj Boże by się rozchorowało to dopiero bym zrobiła aferę. Lepiej niech uważają.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# No i dobrze im takkatrin 2006-09-02 15:16
Była wielka pompa, wielka to miała być atrakcja, a tu co się okazuje, że za własne 15 zł można się zarazic jakimś badziewiem. Moja noga raczej tam nie postanie, bo kto w razie zarażenie zapłaci za moje leczenie?
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Szkoły i gronkowiecDarioLee 2006-09-02 17:07
Skoro wykryto gronkowca to jak wpłynie to na korzystanie z basenu naszych szkół ? Czy jeśli dziecko na "lekcji" w basenie sie zarazi czymś to ktoś za to będzie odpowiedzialny ? Moim zdaniem Basen& Carefor to wielka porażka
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Zapomniałam dodać że...basieczka 2006-09-02 17:17
potraktowano ludzi po chamsku nie wywieszając żadnej informacji na temat tego,że basen do odwołania będzie zamknięty.Dużo ludzi czekało i czekało i się nie doczekało.Dopiero ktoś z zewnątrz udzielił takiej informacji.Czy to naprawdę ciężko powiesić kawałek kartki z informacją na drzwiach?????
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Ciekawostki o baseniezawiedziona 2006-09-04 14:10
Najciekawsze jest to jakich informacji udzielają pracownicy basenu!! W ubiegłą niedzielę była to awaria systemu komputerowego a w tym tygodniu awaria pompy! Ha ha, śmieszne tłumaczenia, nieporadnych biznesmenów, którzy nie potrafią sie przyznać do błędów! W innych miastach podana jest oficjalnie wiadomość, że gronkowiec i zamknięte. Ciekawa jestem kto bedzie odpowidał za leczenie jeżeli z córką zarazimy sie tym świństwem! Byłam tam kilka razy ale moja euforia została skutecznie ostudzona. Więcej tam nie pojadę. Niezły falstart na samym początku, a miało być tak pięknie i normalnie jak w cywilizowanych krajach. Niestety...
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# błądmaykel 2006-09-22 11:32
REDAKTOR KTÓRY PISAŁ TEN MATERIAŁ BŁĘDNIE NAPISAŁ NAZWISKO DYREKTORA OSTRÓDZKIEGO SANEPIDU.

PRAWIDŁOWO: ZDZISŁAW SOKOŁOWSKI.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# poprawkaRedakcja 2006-09-22 11:46
Nazwisko zostało poprawione, Rzeczywiście był błąd. Dziękujemy za informację.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19