fbpx

Znaleziono zwłoki mężczyzny


21 października 2001 roku, w niedzielę, 7 metrów od brzegu jeziora Bartężek, na wysokości leśnego pola namiotowego Tarda, gmina Miłomłyn znaleziono leżące w wodzie ciało mężczyzny. Leżało ono przy końcu pomostu wędkarskiego. Denatem okazał się 43- letni mieszkaniec Ostródy, Bogdan K. Mężczyzna zaginął 19 października. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz medycyny sądowej stwierdził zgon. Na ciele mężczyzny odkryto kilkadziesiąt ran kłutych na przodzie tułowia i plecach, zadanych ostrym narzędziem o jednostronnym ostrzu. Ciało mężczyzny nosiło także ślady, które mogły być spowodowane uderzeniami kijem baseballowym.
W chwili obecnej trwają intensywne czynności zmierzające do wyjaśnienia tego makabrycznego zdarzenia. Przyjęto kilka wersji śledczych, które są szczegółowo sprawdzane.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19