fbpx

Biuro Obsługi na piątkę

Bardzo dobrze została oceniona praca Biura Obsługi Interesanta, działającego w Urzędzie Miejskim w Ostródzie.
Przypomnijmy, że Biuro zostało otwarte w listopadzie ubiegłego roku, codziennie z jego pomocy w poruszaniu się w urzędowych procedurach korzysta wiele osób.
Sprawdzenia jakie efekty przynosi funkcjonowanie Biura, dokonała warszawska firma LGPP, w ramach finansowanego przez USAID programu Partnerstwo dla Samorządu Terytorialnego.
Badanie opinii klientów Urzędu Miejskiego w Ostródzie na temat Biura Obsługi Interesanta, przeprowadzono poprzez ankietę zawierającą 10 pytań. Przez dwa tygodnie każdy klient Biura odpowiadał w niej na pytania dotyczące funkcjonowania Biura.
Po podsumowaniu wyników ankiety okazało się, że praca Biura została oceniona bardzo pozytywnie. Ankietowani podkreślili przede wszystkim skrócenie czasu potrzebnego na załatwienie sprawy, szybkość obsługi, rozumienie potrzeb klienta oraz dostępność informacji. Bardzo wysoko ocenione zostały kompetencje i uprzejmość pracowników Biura wobec interesantów. Badania takie wykonywane są w podobnych placówkach w całych kraju.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19