fbpx
Logo

UWAGA - specjalny rozkład jazdy autobusów!

autobus, ilustracja
autobus, ilustracja
Z uwagi na ogłoszony przez Ministra Zdrowia stan epidemii i zalecenia Sztabu Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Ostródzie, Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o. o. w Ostródzie wprowadza ograniczenia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Ostródzie.

Od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania zawiesza się kursowanie linii autobusowych według obowiązującego dotychczas rozkładu w dni powszednie.

W celu zaspokojenia podstawowych potrzeb mieszkańców Miasta i Gminy Ostróda, jakim jest dojazd do i z pracy, wprowadzamy specjalny rozkład jazdy w dni robocze na trasie:

Linia nr 21 Kajkowo – Wzgórze Św. Franciszka – Tyrowo – Morliny,

Linia nr 22 Chrobrego – Międzylesie – Warlity Wielkie,

Linia nr 23 Nad Jarem – Wałdowo,

Linia nr 24 Idzbark – Pasaż, Jana Pawła II – Idzbark (skomunikowana z linią nr 21).

W soboty i niedziele obowiązywać będzie dotychczasowy (świąteczny) rozkład jazdy.

Prosimy pasażerów o zapoznanie się z rozkładami jazdy przed skorzystaniem z komunikacji miejskiej na stronie www.zkm.ostroda.pl oraz w aplikacji mobilnej ostroda.kiedyprzyjedzie.pl

Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o.o. w Ostródzie informuje, że w trosce o bezpieczeństwo pasażerów wprowadziła szczególne środki ostrożności w środkach komunikacji zbiorowej. W związku z wirusem COVID-19 w autobusach wydzielona została specjalna strefa w rejonie kabiny kierowcy. Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy szczególne działania w zakresie regularnej dezynfekcji we wszystkich naszych autobusach.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

OstrodaOnline.pl 2001 - 2020