fbpx

UWAGA - specjalny rozkład jazdy autobusów!

autobus, ilustracja
autobus, ilustracja
Z uwagi na ogłoszony przez Ministra Zdrowia stan epidemii i zalecenia Sztabu Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Ostródzie, Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o. o. w Ostródzie wprowadza ograniczenia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Ostródzie.

Od dnia 25 marca 2020 r. do odwołania zawiesza się kursowanie linii autobusowych według obowiązującego dotychczas rozkładu w dni powszednie.

W celu zaspokojenia podstawowych potrzeb mieszkańców Miasta i Gminy Ostróda, jakim jest dojazd do i z pracy, wprowadzamy specjalny rozkład jazdy w dni robocze na trasie:

Linia nr 21 Kajkowo – Wzgórze Św. Franciszka – Tyrowo – Morliny,

Linia nr 22 Chrobrego – Międzylesie – Warlity Wielkie,

Linia nr 23 Nad Jarem – Wałdowo,

Linia nr 24 Idzbark – Pasaż, Jana Pawła II – Idzbark (skomunikowana z linią nr 21).

W soboty i niedziele obowiązywać będzie dotychczasowy (świąteczny) rozkład jazdy.

Prosimy pasażerów o zapoznanie się z rozkładami jazdy przed skorzystaniem z komunikacji miejskiej na stronie www.zkm.ostroda.pl oraz w aplikacji mobilnej ostroda.kiedyprzyjedzie.pl

Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o.o. w Ostródzie informuje, że w trosce o bezpieczeństwo pasażerów wprowadziła szczególne środki ostrożności w środkach komunikacji zbiorowej. W związku z wirusem COVID-19 w autobusach wydzielona została specjalna strefa w rejonie kabiny kierowcy. Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy szczególne działania w zakresie regularnej dezynfekcji we wszystkich naszych autobusach.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19