fbpx

28 Finał WOŚP w Ostródzie

plakat
plakat
Koncerty zespołów (m.in. BAiKA, Akustik), Strefa Rodzinna, kąpiel morsów, Wrak Race, Drift Taxi, Wielki Mecz WOŚP, licytacje Dnia z Księdzem, Mostu WOŚP, Honorowego Kapitana Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej to tylko jedne z nielicznych atrakcji tegorocznej edycji WOŚP w Ostródzie.

Ostróda jak co roku bierze czynny udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W bieżącym roku zbieramy na na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. (https://www.facebook.com/events/705211756549798/)

Ostródzki finał odbędzie się 11 i 12 stycznia w amfiteatrze, hali OCSiR i autodromie.

Już 11 stycznia będzie można skorzystać z usług fryzjerskich, przeprowadzić badania USG, a także wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu morąskiego chóru Passionata (https://www.facebook.com/events/2648078985239839/) .

Z kolei 12 stycznia a amfiteatrze od godz. 14.00 odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci, loteria fantowa, badania medyczne, koncerty (główną gwiazdą będzie rockowy zespół BAiKA), a także licytacje. Oprócz występu BAiKI w ostródzkim amfiteatrze wystąpią także zespoły: Our Time, Andreas Bo (blues), Ciocia Olson (reggae), Akustik, Wild Jam Trio, Kruki. Stowarzyszenie Rzecz Jasna zaprosi z kolei rodziców z dziećmi na Strefę Rodzinną, gdzie będzie można całymi rodzinami kreatywnie spędzić czas.

Miłośników rajdów samochodowych zapraszamy o godz. 10.00 na Wrak Race na autodromie. (https://www.facebook.com/events/532815763971821/), a o godz. 11.00 na pokazy i udział w Drift Taxi (https://www.facebook.com/events/466049717680668/ Pokazową kąpiel w przy ujściu Drwęcy zaprezentują również ostródzkie morsy z Ostródzkiego Klubu Zmarźlak, z którymi będzie również spróbować swoich sił w zimnej wodzie.

Równolegle na hali OCSiR przy ul. Kościuszki o godz. 12.00 przy ul. Piłsudskiego odbędzie się Wielki Mecz WOŚP: piłkarze Sokoła Ostróda kontra siatkarze SMS Ostróda. Podczas meczu obydwie drużyny rozegrają dwa sety w piłkę siatkową i dwie połowy meczu w piłkę nożną. (https://www.facebook.com/events/3151899424872357/)

Całość zakończy Światełko do Nieba, czyli pokaz fire show, po którym zaprosimy jeszcze wszystkich chętnych na koncert gongów, dzwonów rurowych i mis kryształowych w wykonaniu Marka Tomczaka.

Cały czas można przeznaczać przedmioty lub usługi na licytacje orkiestrowe. Osoby chętne do przekazania swoich darów proszone są o przynoszenie ich do amfiteatru w Ostródzie (wejście od strony Hotelu Willa Port).

W ramach ostródzkiego finału tradycyjnie można wylicytować, m.in.:

Dzień z Księdzem Wojciechem Płoszkiem, proboszczem Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Ostródzie. W ramach oferty proponujemy jednodniową wycieczkę śladem mazurskiego ewangelicyzmu.

Patronat mostu nad Drwęcą przy ul. Mickiewicza. O tytuł ten ubiegać się mogą zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Zwycięzca licytacji będzie miał prawo do podania własnego imienia, nazwy firmy czy imienia swojej dziewczyny lub chłopaka. Ta informacja pojawi się na tablicy o max. wielkości 80cmx80cm jako darczyńca mostu.

Innymi przedmiotami wystawionymi na licytację są m.in. tytuł Honorowego Kapitana Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej, karnety VIP na Ostróda Reggae Festiwal, całoroczne bilety do amfiteatru, vouchery na zabiegi kosmetyczne, obrazy. Zapraszamy na stronę: https://allegro.pl/uzytkownik/Sztab-Ostroda?bmatch=baseline-cl-dict43-uni-1-2-1127

Szczegółowy program WOŚP w Ostródzie przedstawia się następująco:

Sobota, 11 stycznia

9.00-14.00 – usługi fryzjerskie – warsztaty, ul. Pieniężnego

9.00-13.00 – usługi fryzjerskie – salon Venus, ul. Pauzeńska 9a

10.00-16.00 – badania USG – Gabinet Dr Izabelli Roszkowskiej, ul. Pieniężnego 14/5

17.00 - Koncert kolęd Chóru Żeńskiego Passionata - sala kameralna amfiteatru

Niedziela, 12 stycznia

9.00-15.00 - usługi fryzjerskie – warsztaty, ul. Pieniężnego

10.00 - Wrak Race WOŚP – autodrom (teren przy MPEC)

11.00 - Moto WOŚP Drift Taxi – autodrom

12.00 - Wielki Mecz WOŚP Sokół Ostróda vs. SMS Ostróda (w przerwie pokaz Klubu Tańca Sportowego "Focus") – Hala OCSiR, przy ul. Kościuszki

13.00 - pokazowa kąpiel Ostródzkiego Klubu Morsów Zmarźlak – ujście Drwęcy przy Wakeparku

14.00 - koncerty (Our Time, Andreas Bo, Ciocia Olson, Wild Jam Trio, Akustik, Kruki BAiKA) – sala kameralna amfiteatru

14.00 - Strefa rodzinna (gry, zabawy, konkursy) – galeria amfiteatru

14.00 - loteria fantowa, podstawowe badania medyczne (ciśnienie, cukier itp.), dietetyczne, zabiegi kosmetyczne, gorąca grochówka, kawa, herbata, napoje, ciasto – korytarze i hol amfiteatru

20.00 – Światełko do Nieba - pokaz fire show – amfiteatr

20.30 – Misterium Dźwięku – koncert gongów, dzwonów rurowych i mis kryształowych –Marek Tomczak - sala kameralna amfiteatru

 

plakaty plakaty plakaty
plakaty plakaty plakaty

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19