fbpx

Nominuj społeczników do nagrody - Złotej żarówki 2019

Złote Żarówki 2019
Złote Żarówki 2019
Znasz osobę, która działa społecznie na rzecz innych? Aktywną organizację, które wpierają osoby starsze, dzieci lub pomagają zwierzętom? Zgłoś ją do pierwszej edycji nagrody „Złotej żarówki”. Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna, chce uhonorować tytułem „Społecznika Roku” i „Organizacji Roku” tych, którzy aktywnie działają na terenie powiatu ostródzkiego. Termin nadsyłania nominacji upływa 22 grudnia 2019 r.

Celem nagrody jest docenienie społecznych, bezinteresownych działań osób i organizacji na rzecz innych. Wyróżnienie szczególnego zaangażowania i dbałości o dobro wspólne. Uznanie dla prospołecznych i obywatelskich postaw.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe, instytucje publiczne, grupy nieformalne, Koła Gospodyń Wiejskich, firmy, związki wyznaniowe  oraz osoby fizyczne.  Nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach „Społecznik Roku” i „Organizacja Roku”.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem znajduje się na stronie internetowej www.rzeczjasna.ostroda.pl/nagroda. Wnioski z nominacjami można przesyłać do 22.12.2019 r. (do 24:00).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej Gali 27 grudnia 2019 r. w Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie. Wybranych zostanie dwóch laureatów – jeden w każdej kategorii. Ich sylwetki i działalność zostaną następnie zaprezentowane w reportażach Telewizji RzeczJasna.

Wyboru laureatów dokona Kapituła, w skład której wchodzą: Adrianna Faraś-Bąk (Starostwo Powiatowe w Ostródzie), Barbara Chadaj-Lamcho (Gazeta Ostródzka i Gazeta Morąska), Kinga Wiśniewska (Stowarzyszenie RzeczJasna), Piter Kolaj (Positive Music Promotion), Adrian Godlewski (Rada Miejska w Ostródzie).

Patronat honorowy nad konkursem objął pan Andrzej Wiczkowski; Starosta Ostródzki.

Komentarze  
# RE: Nominuj społeczników do nagrody - Złotej żarówki 2019Ostrodzianin 2019-12-13 08:26
Skład kapituły zacny zapewne głosowanie będzie bez stronne :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19