fbpx

Wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu ( Plac Tysiąclecia)

Ilustracja do materiału
Ilustracja do materiału
W związku z kolejnym przesunięciem się terminu wykonywania planowanych robót budowlanych Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „EKOBUD” Sp. z o.o. informuje, iż od dnia 26.11.2019 r. do dnia 06.12.2019 r. planowane jest wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu.

Zmiany dotyczą odcinków:

  • ul. Plac Tysiąclecia w Ostródzie (działka nr 23/12).
  • ul. Plac Tysiąclecia w Ostródzie (działka nr 23/4).

W związku z powyższym we wskazanym okresie zamknięty zostanie ruch dla pojazdów na odcinku ul. Plac Tysiąclecia. Natomiast odcinek ulicy na działce nr  23/12 zostanie zwężony dla ruchu pojazdów. Ruch pieszy zostanie skierowany na chodnik po drugiej stronie ulicy.

Wcześniej wskazane terminy nie zostały dotrzymane ze względów niezależnych od Przedsiębiorstwa. Obecnie wskazane daty prac budowlanych i zmian organizacji ruchu są terminem ostatecznym.

Zmiany organizacji ruchu
Zmiany organizacji ruchu

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19