fbpx

LechStarter w Ostródzie!!!!

Ilustracja
Ilustracja
Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości „ATUT” w Ostródzie jako jedyna w województwie przystąpiła do 4 edycji Projektu LechStarter. „Przestrzeń” – bo tak nazywa się roboczy koncept pracowni SZCZ Jakuba Szczęsnego, może zagościć w Ostródzie. Będziemy rywalizować z 14 miastami z całej Polski o umiejscowienie instalacji, pozwalającej aktywizować lokalnych mieszkańców. Program startuje od 15 kwietnia. Głosowanie trwa od 15 kwietnia do 20 maja 2019r.

Cypel nad jeziorem Drwęckim w Ostródzie to miejsce urokliwe nie tylko do spacerów w słoneczne dni, ale także wspaniała lokalizacja do realizacji plenerów malarskich, spotkań z artystami czy miejsc, gdzie można kameralnie obejrzeć film. Miejsce to jeszcze do niedawna charakteryzował stary spichlerz, który był jednym z ostatnich obrazujących historyczną Ostródę. Dziś mamy szansę, aby cypel nabrał nowego znaczenia kulturalnego, rozpoznawanego nie tylko przez mieszkańców Ostródy, ale na pewno stworzonego dla lokalnej społeczności i z myślą o ich rozwoju i wsparciu.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT w Ostródzie jako jedyna w województwie Warmińsko – Mazurskim, wspólnie z innym organizacjami pozarządowymi z pozostałych 16 województw została zaproszona do Projektu LechStarter.

Ilustracja
Ilustracja
„Przestrzeń” bo tak nazywa się roboczy koncept pracowni SZCZ Jakuba Szczęsnego jednego z najbardziej znanych polskich architektów może zagościć w Ostródzie dzięki akcji LechStarter. Wspólnie z takimi miastami jak Warszawa, Szczecin czy Bydgoszcz będziemy rywalizować o umiejscowienie wspaniałej instalacji pozwalającej aktywizować lokalnych mieszkańców.

"Przestrzeń" będzie miejscem nie tylko do wypoczynku i oddechu od miejskiego zgiełku, ale również obiektem, w którym mieszkańcy zainspirują się do działania i będą mieli okazję tworzyć wydarzenia kulturalne i wymieniać się doświadczeniami. Otoczony zielenią obiekt będzie idealnym miejscem do zorganizowania kina letniego, wystawy czy zwykłego spotkania ze znajomymi.

Ilustracja
Ilustracja
Program staruje już 15 kwietnia i wszystko jest w Państwa rękach, bo to WY możecie głosować na Ostródę i tylko dzięki Państwa głosom możemy otrzymać tak wspaniały prezent wart ponad 300 tys. zł. LechStarter sfinansuje tylko 3 lokalizacje więc szanse są spore, ale i konkurencja bardzo mocna.

Weź udział w głosowaniu na LECHSTARTER w OSTRÓDZIE, które odbędzie się w dniach 15.04 – 20.05.2019r. Pamiętaj, że codziennie możesz oddać 1 głos.
Głosować można na 2 sposoby:

  • na stronie programu: www.lechstarter.pl wchodząc w zakładkę „Głosowanie”, a następnie wybierając miasto OSTRÓDA. Po wyborze miasta, aby oddać głos, należy podać swój adres mailowy oraz zaznaczyć „recaptche” (nie jestem robotem), a następnie kliknąć w link weryfikacyjny, przesłany na podany adres mailowy
  • za pomocą aplikacji na fanpage marki Lech, wybierając z listy rozwijanej miasto OSTRÓDA i klikając „Głosuj”

Więcej informacji na naszym Facebooku: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT w Ostródzie

 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19