fbpx

Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie

ilustracja
ilustracja
Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Bogdan Wierzchowski powierzył z dniem 1 października obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie kpt. Rafałowi Napiórkowskiemu. Decyzję Komendant Wojewódzki wręczył w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Roberta Flicińskiego oraz bryg. Tomasza Ostrowskiego Komendanta Powiatowego PSP w Ostródzie.

Kapitan Rafał NAPIÓRKOWSKI służbę w szeregach Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w maju 2004 roku, jako stażysta w ostródzkiej Komendzie Powiatowej. Jest absolwentem Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, a następnie studiów II stopnia w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Przez pierwsze lata służby związany był z jednostką ratowniczo-gaśniczą w Ostródzie, gdzie zajmował stanowiska: ratownika, starszego ratownika i dowódcy zastępu. Stale podnosił swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończył studia podyplomowe w SGSP na kierunku: zapobieganie pożarom i awariom. W 2013 roku rozpoczął służbę w sekcji kontrolno-rozpoznawczej. Od 2015 roku został mianowany na stanowisko zastępcy naczelnika wydziału operacyjno-szkoleniowego, a w lipcu 2016 roku został naczelnikiem wydziału. Za swoją służbę odznaczony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji: Brązową Odznaką Zasłużony Dla Ochrony Przeciwpożarowej. Ponadto odznaczony Srebrnym i Brązowym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa.
Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek. Miłośnik siatkówki, wielokrotny reprezentant Komendy Wojewódzkiej i Powiatowej PSP.

ilustracja
ilustracja

opracowanie: kpt. Grzegorz Różański, zdjęcia: st. kpt. Rafał Melnyk

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19