fbpx
Logo

Wybory samorządowe 2018 - Rada Powiatu - okręg nr 5

ilustracja
ilustracja
Lista kandydatów do Rady Powiatu w Ostródzie w okręgu nr 5.

Granice okręgu nr 5: Gminy: Łukta, Małdyty, Miłakowo

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA POWIATU"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 PIAŚCIK Mieczysław 61 Małdyty
2 PURZYCKI Bogdan Wiesław 60 Łukta
3 ZIEMBIŃSKI Wojciech 59 Miłakowo
4 DĄBROWSKA Katarzyna 42 Sople
5 GRABOWSKA Ilona 32 Łukta
6 MELNYK Danuta 37 Miłakowo

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU OSTRÓDA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 SKUTNIK Waldemar 54 Pelnik
2 ŁOPATA Tadeusz 64 Dobrocin
3 ZAWADZKA Iwona 30 Worliny
4 MIKULSKA Mariola Wioletta 42 Sambród
5 TOMASZ Alicja 62 Miłakowo
6 MORZY Jan Stanisław 53 Miłakowo

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZGODA I ROZWÓJ"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 LECH Rafał 33 Wilamowo
2 JANKOWSKI Rafał 42 Miłakowo
3 ROGOWSKA Alicja 28 Nowaczyzna
4 CIULAK Daniel 36 Łukta
5 BERNATOWSKA Renata Teresa 45 Rożnowo
6 SŁOMA Katarzyna 37 Dobrocin

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BIELKUŃSKI Paweł Henryk 50 Linki
2 WIŚNIEWSKA Agnieszka 34 Miłakowo
3 BIEDULSKI Kazimierz 57 Łukta
4 OLSZEWSKA Karolina 31 Miłakowo
5 BASISTA Łukasz 34 Wynki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BOROWICKA Joanna Milena 30 Wodziany
2 BŁASZCZYK Radosław Jarosław 28 Klonowy Dwór
3 SZAFRANIEC Ewa 48 Dąg
4 PIŁAT Agnieszka Iwona 27 Wodziany
5 RADKIEWICZ Dominik 19 Tabórz

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ŻURAWSKA Katarzyna Anna 40 Florczaki
2 MARCHLEWICZ Jan 58 Jarnołtowo
3 GĄSIOR Elżbieta 60 Zajezierze
4 UDAŁA Anna Helena 39 Polkajny
5 MACIOŁEK Jakub Michał 32 Miłakowo

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 ZABŁOCKI Zbigniew Bartłomiej 69 Miłakowo
2 CHROBAK Anna Grażyna 58 Morąg
3 PATOKA Adam 48 Łukta
4 KOWALSKA Marzena Agnieszka 49 Boguchwały
5 DZIELIŃSKI Andrzej 59 Łączno
6 KRZYWIEC Irena 56 Pelnik
OstrodaOnline.pl 2001 - 2020