fbpx
Logo

Wybory samorządowe 2018 - Rada Miejska - okręg nr 3

ilustracja
ilustracja
Lista kandydatów do Rady Miejskiej w Ostródzie w okręgu nr 3.

Granice okręgu nr 3:

11 Listopada od nr 14 do nr 24 (p), 11 Listopada od nr 28 do nr 36A (p), 11 Listopada od nr 23 do nr 59 (n), 21 Stycznia nr od 37 do nr 43 (n), 21 Stycznia od nr 24 do nr 34 (p), Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Franciszkańska, Hanki Ordonówny, Heleny Modrzejewskiej, Insurekcji Kościuszkowskiej, Jana Kozietulskiego, Jana Liszewskiego, Jadwigi Smosarskiej, Józefa Wybickiego, Karola Małłka, Lubawska, Ludwika Solskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Osiedle Młodych, Pionierska, Racławicka, Romualda Traugutta, Seweryna Pieniężnego od nr 26 do nr 28D (p), Seweryna Pieniężnego od nr 74 do nr 78, Seweryna Pieniężnego od nr 81 do nr 105 (n), Seweryna Pieniężnego od nr 82 do nr 100 (p), Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego od nr 42 do nr 52B (p), Stefana Jaracza, Szwoleżerów, św. Maksymiliana Marii Kolbego, Tadeusza Kościuszki od nr 22 do nr 28 (p), Tadeusza Kościuszki od nr 29 do nr 51 (n), Tadeusza Stępowskiego, Witkacego, Władysława Jagiełły od nr 24 do nr 26 (p), Władysława Jagiełły od nr 33 do nr 37 (n), Wojciecha Kętrzyńskiego od nr 1 do nr 27 (n), Wojciecha Kętrzyńskiego od nr 22 do nr 24 (p).

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 KRZYŻANIAK Krzysztof Jarosław 38 Ostróda
2 ZAWADZKI Lech Władysław 66 Ostróda
3 WINNICKA Agnieszka 32 Ostróda
4 PIOTROWICZ Andrzej Tomasz 48 Ostróda
5 ZĄBCZYŃSKI Mariusz 39 Ostróda
6 GACURA Anna Krystyna 48 Ostróda
7 MAKROCKA Alina 31 Ostróda

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZECZ JASNA OSTRÓDA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 WARSIŃSKA Ewa Anna 51 Ostróda
2 OPARA Wiktor Janusz 52 Ostróda
3 MAJEWSKI Wiesław Andrzej 69 Ostróda
4 KIJEWSKA Kamilla 40 Ostróda
5 PLADZYK Michał 20 Ostróda
6 KASPEREK Ewa Paulina 21 Ostróda

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 SARNECKA Bożenna 62 Ostróda
2 TELICZAN Tomasz Franciszek 56 Ostróda
3 KUCHTA Jarosław Stanisław 62 Ostróda
4 SOLIŃSKA Hanna Grażyna 64 Ostróda
5 MROCZYŃSKI Henryk 76 Ostróda
6 WOJCIECHOWSKA Ewa 41 Ostróda
7 KASTRAU Mateusz 23 Ostróda

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 BOJAROWSKI Mariusz 45 Ostróda
2 HOCH Henryk Paweł 68 Ostróda
3 WILK Małgorzata 38 Ostróda
4 ANDRZEJEWSKA Maria Krystyna 63 Ostróda
5 GWARDECKA Barbara Wanda 58 Ostróda
6 CIURYSEK Bożena 60 Ostróda
7 TADEJEWSKI Henryk Lech 63 Ostróda

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 GODLEWSKI Adrian Łukasz 35 Ostróda
2 DUDZIN Jacek 58 Ostróda
3 MOŻEJKO Daniel Michał 25 Ostróda
4 HOFFMAN Grażyna Elżbieta 58 Ostróda
5 SZCZEŚNIAK Katarzyna 44 Ostróda
6 ŻACZEK Stanisława 65 Ostróda

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1 NAJMOWICZ Czesław Jan 63 Ostróda
2 TACIAK Grzegorz Marian 66 Ostróda
3 RUCIŃSKA Małgorzata Zofia 37 Ostróda
4 PRUSINOWSKI Kamil 34 Ostróda
5 CHOJNACKA Paulina 24 Ostróda
6 ŚLIWA Anna Grażyna 25 Ostróda
7 SUROWIEC Janusz 66 Ostróda
OstrodaOnline.pl 2001 - 2020