fbpx

Zamknięcie ulicy Drwęckiej przełożone

Ilustracja
Ilustracja
Wykonawca nowego wiaduktu informuje o przesunięciu terminu zmiany organizacji ruchu na ulicy Drwęckiej. Zmiana jest podyktowana niekorzystną prognozą pogody na najbliższy tydzień i związanymi z tym ograniczeniami w zakresie technologii wykonywania robót. Zaplanowane na dzień 15 marca 2018r. zamknięcie ruchu samochodowego przez przejazd kolejowy oraz ul. Drwęcką nie odbędzie się. Nowy termin zmiany organizacji ruchu nie jest jeszcze znany.

 

Komentarze  
# RE: Zamknięcie ulicy Drwęckiej przełożoneOlek 2018-03-14 11:28
Naprawdę? ktoś tu wciska przysłowiowy kit
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# orłyfram 2018-03-18 14:33
Czy nasze orły z UM wiedzą, że do czerwca 2019 zamknięta jest linia kolejowa Olsztyn- Działdowo i wszystkie pociągi kierowane są przez Ostródę? W której przez rok będzie tylko jeden ciąg komunikacyjny przez tory.
Pomijam już fundamentalną sprawę, że zamiast spowalniać ruch samochodów w centrum, preferować ruch pieszy, buduje się wiadukt w najgorszym stylu PRL.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# wiadukttomek 2018-03-21 18:51
Wybory będą akurat w okresie budowy wieduktu i w okresie największej rozpierduchy komunikacyjnej w mieście. Myślę że PIS pożegna się z fotelem.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19