fbpx

Zamiast asfaltu kocie łby. Na naprawę poczekamy do wiosny.

Ulica Czarnieckiego po remoncie
Ulica Czarnieckiego po remoncie
Na początku grudnia miejska spółka Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. z o.o. wykonywała wymianę własnej instalacji w ciągu ulicy Czarnieckiego od ulicy Sienkiewicza do ulicy Kolejowej. Zakończony remont pogorszył jakość nawierzchni ulicy w tym miejscu. Zamiast asfaltu w kilku miejscach wstawiono duże kostki kamienne. Niestety nie jest to dla samochodów idealna nawierzchnia.

Ulica Czarnieckiego po remoncie
Ulica Czarnieckiego po remoncie
Zapytaliśmy Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie, kiedy zostanie naprawiona nawierzchnia ulicy Czarnieckiego i fragment ulicy 11 Listopada przy środkowym przejeździe. Z uzyskanej odpowiedzi wynika, że nastąpi to na wiosnę przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Koszty naprawy poniesie PWiK Ostróda.

 

Ulica Czarnieckiego po remoncie
Ulica Czarnieckiego po remoncie
Przypomnijmy, że ten fragment ulicy Czernieckiego był wymieniony całkiem niedawno, bo w czerwcu 2016 roku. Teraz zapewne nastąpi wyłącznie "załatanie" zniszczonej nawierzchni.
Warto przy tej okazji zapytać, czy planowanie wspólnych robót przez wszystkie zainteresowane podmioty w naszym mieście jest aż tak trudne? Jak długo jeszcze będziemy świadkami układania nowych nawierzchni chodników i ulic, by zaraz je niszczyć w związku z innymi pracami, które nie są związane ze zdarzeniami o charakterze losowym.

Komentarze  
# dziurawe ulicetomek 2018-01-11 20:07
Taka sytuacja jest od dawna. PWIK kopię a później układa polbruk lub kamienie. Zwróćcie Państwo uwagę na studzienki pozapadane . Czy nie można zrobić tego dobrze a jak się zapadnie to poprawić.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19