fbpx

Ruszają ostródzkie aukcje WOŚP

Aukcja
Aukcja
Ostróda słynie z nietypowych licytacji WOŚP ale Dzień z Księdzem może przebić wszystko … Do darczyńców Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostródzie przyłączyła się Parafia Ewangelicko-Augsburska w Ostródzie.

ks. Wojciech Płoszek
ks. Wojciech Płoszek
Zapraszamy do spędzenia wyjątkowego dnia z ks. Wojciechem Płoszkiem, proboszczem Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Ostródzie. W ramach oferty proponujemy jednodniową wycieczkę śladem mazurskiego ewangelicyzmu. Poznaj historię pierwszego Kościoła Ewangelickiego na świecie. Ciesz się architekturą, sztuką i przyrodą najpiękniejszej polskiej krainy. Poznaj kościoły w Pasymiu, Sorkwitach, Łęgutach, Mikołajkach czy Wejsunach. Odwiedź Muzeum Reformacji w Mikołajkach. To wszystko w doborowym towarzystwie! Dodatkowo specjalne zaproszenie na uroczystości jubileuszowe 280-lecia poświęcenia kościoła ewangelickiego w Łęgutach 20 maja 2018r.
W ramach wycieczki obiad z Księdzem. Termin w 2018r. do ustalenia ze zwycięzcą licytacji. Wyjazd z Ostródy.

http://aukcje.wosp.org.pl/dzien-z-ksiedzem-i5831860

Parafia Ewangelicko-Aaugsburska, wnętrze.
Parafia Ewangelicko-Aaugsburska, wnętrze.
Inna oferta parafii to: zwiedzanie Parafii Ewangelickiej – ul. Olsztyńska 1 (dawny budynek sądu); 14 stycznia g. 17.00
Zapraszamy do zwiedzania nowej siedziby parafii. Ostatnia okazja by zobaczyć budynek dawnego sądu rejonowego przed remontem, który rozpoczyna się na wiosnę. W ramach zwiedzania odbędzie się krótka prezentacja na temat historii i życia Kościoła Ewangelickiego.

W dniu 14 stycznia w amfiteatrze zorganizowany zostanie także punkt medyczny Ewangelickiego Stowarzyszenia Syloe
Ewangelickie Stowarzyszenie Syloe zaprasza wszystkich chętnych do wykonywania podstawowych badań medycznych (ciśnienie, cukier itp.) prowadzonych przez wykwalifikowaną pielęgniarkę. Dowiedz się na temat działalności Stacji Socjalnej i Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego.

Lista aukcji Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostródzie

 

 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19