fbpx

Zmiany organizacji ruchu w ciągu drogi powiatowej Nr 1230N

Remont drogi, ilustracja, foto: OstrodaOnline.pl
Remont drogi, ilustracja, foto: OstrodaOnline.pl
Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie informuje, że w dniach 13-14 listopada 2017r. droga powiatowa Nr 1230N Ostróda -Lubajny -Stare Jabłonki- Mańki na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1249N prowadzącą do m. Idzbark do skrzyżowania z drogą Nr 1247N (rejon przejazdu PKP w m. Stare Jabłonki) będzie zamknięta dla ruchu.

Powodem utrudnienia jest remont drogi powiatowej, tj. ułożenie nowej nawierzchni bitumicznej na w/w odcinku drogi powiatowej. Ponadto informujemy, że w dniach 14 16 listopada 2017r. mogą występować również utrudnienia w ruchu na drodze Nr 1247N Kątno-Stare Jabłonki na odc. od drogi krajowej Nr 16 do przejazdu PKP W m. Stare Jabłonki, spowodowane wykonywaniem prac drogowych.

Zmiana organizacji ruchu (mapa w nowym oknie)

{gm14}
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19