fbpx

Od 14 listopada znowu utrudnienia na ostródzkich ulicach

Objazdy dla samochodów
Objazdy dla samochodów
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. z o.o. informuje, że w dniach od 14 listopada do dnia 08 grudnia 2017roku wykonywane będą prace związane z wymianą sieci wodociągowej w ulicy Czarnieckiego, na odcinku od ulicy JPII do ul. 11 Listopada. W związku z powyższym, na czas wykonywania robót wodociągowych, zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów i pieszych wschodnia część jezdni i chodnika ulicy Czarnieckiego pomiędzy ulicą Sienkiewicza a ulicą Kolejową.

 

Zmiana w ruchu samochodów
Remont spowoduje konieczność zmian w organizacji ruchu w rejonie ulicy JPII, II przejazdu PKP i na ulicach przyległych.
Ruch pojazdów będzie odbywał się objazdem w lewo poprzez ulice: Jana Pawła II - Pieniężnego - 11 Listopada - II przejazd (rysunek poniżej). Dla kierowców alternatywą może być także skorzystanie z III przejazdu PKP w ciągu ulicy Drwęckiej.

Zmiana w ruchu pieszych

Ruch pieszych
Ruch pieszych
- Wyłączenie wschodniego odcinka chodnika ul. Czarnieckiego od ul. Sienkiewicza do końca muru okalającego tereny kościelne - wymaga alternatywnego przechodzenia pieszych przeciwległym chodnikiem (po stronie zachodniej ulicy) aż do wysokości istniejącego przejścia dla pieszych na północnym krańcu planowanych robót,
- Wyłączenie przejścia dla pieszych przez południowy wlot ul. Czarnieckiego (pomiędzy "Fiołkiem" a "Pasażem"- rysunek poniżej) - dla uzyskania maksymalnej przepustowości dla relacji pojazdów skręcających w lewo z ul. Czarnieckiego w ul. Jana Pawła II wymaga odbywania się ruchu pieszych poprzez pozostałe przejścia skrzyżowania oraz dokonywanie wcześniejszych wyborów tras dojść od strony południowej ul. Czarnieckiego.

Za niedogodności, które wystąpią w wyniku w/w inwestycji Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ostróda Sp. z o.o. przeprasza.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19