fbpx
Logo

Duża zmiana organizacji ruchu od 1 sierpnia.

Skrzyżowanie będzie zamknięte od 1 sierpnia.
Skrzyżowanie będzie zamknięte od 1 sierpnia.
W związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. 11 Listopada i ul. Pieniężnego w ramach zadania pn. „Przebudowa ulicy powiatowej nr 3032N 11 Listopada w Ostródzie”, od dnia l sierpnia 20l7r. zostaje zamknięte skrzyżowanie ul. 11 Listopada i ul. Pieniężnego w Ostródzie.

Objazd zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu, poprowadzony będzie ulicą Jagiełły od skrzyżowania z ul. 11 Listopada do skrzyżowania z ul. Czarnieckiego oraz ul. Czarnieckiego i ul. Słowackiego. Trasa objazdu zostanie oznakowana odpowiednimi znakami pionowymi. Planowany termin zakończenia robót budowlanych 30 września 2017r.
Zarząd Dróg Powiatowych w Ostródzie za wynikłe utrudnienia przeprasza i prosi mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość.

Równocześnie ulegnie zmianie rozkład jazdy komunikacji miejskiej i trasy kursowania. Żegluga Ostródzka-Elbląska w dzisiejszym komunikacie napisała, że udostępniła rozkłady na swojej stronie internetowej i na profilu na portalu Facebook. Jak dotąd nie są one dostępne. Będą za to na słupach 31 lipca po godz 20.

{gm4}

Aktualizacja: 2017-07-30

Na profilu FB/ZeglugaOstrodzkoElblaska pojawiły się nowe rozkłady obowiązujące od 1 sierpnia. Są niestety mało czytelne (zrzuty ekranu). Na oficjalnej stronie z rozkładami nadal nic nie ma. Żegluga Ostródzko-Elbląska po raz kolejny nie jest przygotowana choć informacja, że taka zmiana nastąpi była znana już w momencie podpisania umowy na remont ul. 11 listopada (marzec 2017r.). Było wystarczająco dużo czasu, żeby się do tego przygotować i zrobić to profesjonalnie.

Na poniższej mapie naniesiono trasę objazdu (kolor niebieski) dla autobusów kursujących w kierunku na Osiedle Wzgórze Św. Franciszka z Asyżu i dalej (Morliny, Tyrowo). Dla autobusów, które jedynie robiły pętlę przez ul. Jana Pawła II tymczasowym przystankiem będzie Pepko. Kolor czerwony to trasy wyłączone z ruchu. Zostały też wyłączone z użytkowania przystanki na ul. Jana Pawła II (przy galerii Mazurskiej) oraz na ul. 11 listopada.

{gm6}
OstrodaOnline.pl 2001 - 2021