fbpx

Morąg: Zaginęła 61-letnia Henryka Budka

Zaginiona Henryka Budka
Zaginiona Henryka Budka
Policjanci z Morąga poszukują 61-letniej Henryki Budka. Kobieta po raz ostatni widziana była wczoraj około godziny 14:00 w Morągu, na ul. Kujawskiej. Wszystkie osoby, które mają informację lub widziały zaginioną proszone są o kontakt telefoniczny z policją pod numerami telefonów 997 lub 112.

Policjanci poszukują 61-letniej Henryki Budka, która wczoraj (12.07.2017) około godziny 14:00 wyszła z mieszkania siostry swojego męża w Morągu przy ul. Kujawskiej i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Z A G I N I O N A  TO:  HENRYKA BUDKA
RYSOPIS:
·  wiek 61 lat
·  wzrost około 163 cm
·  krępa budowa ciała
·  włosy ciemny blond, krótkie
 
Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w spodnie - rybaczki  w kolorze jasno seledynowym i bluzkę na krótki rękaw. Na nogach miała sandały na niskim koturnie w  kolorze beżowym. Posiadała również  torebkę w kształcie beczułki koloru siwego.
Kobieta ma problemy z poruszaniem się.  Przy lewej dłoni ma amputowany palec serdeczny do pierwszego zgięcia.
Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej  proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Morągu lub kontakt telefoniczny pod numerem tel. 89 757 84 01 lub 997 i 112.

Aktualizacja 2017-07-14:

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 61-letniej mieszkanki Morąga, który nie wróciła do domu. Kobieta w minioną środę wyszła z mieszkania swojej szwagierki i nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.  Wczoraj około godziny 20:00 została odnaleziona przez policjantów i przekazana rodzinie.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19