fbpx

Inicjatywa służy naszemu powiatowi

Stojąc na progu XXI wieku i wielce prawdopodobnym wstąpieniu do Unii Europejskiej, widzimy wyraźny niedosyt organizacji gotowych podołać ogromnym obowiązkom z tym związanymi. Polska w Unii to przede wszystkim nowe standardy, inne spojrzenie na rzeczywistość i ciągła walka konkurencyjna. To także nowe możliwości.
Każdy dzień przynosi nam ogromne zmiany. Brakuje instytucji, organizacji, które wspomogą naszych obywateli, nasze firmy i w końcu nas samych tak, abyśmy stali się pełnoprawnym członkiem Unii.
Dlatego też, wychodząc naprzeciw tym trudnościom, jako ludzie młodzi z wizją na lepszą przyszłość, postanowiliśmy założyć stowarzyszenie, które zapełniłoby tę lukę.
Z ogromną radością pragnę poinformować, że 23 listopada 2000r. w Ostródzie ukonstytuowało się stowarzyszenie "Inicjatywa". Dokonano wyboru władz stowarzyszenia, nakreślono plan pracy.
Misją stowarzyszenia jest praktyczna realizacja zasad pomocniczości i solidarności dla wspólnego dobra. Poprzez doradztwo i szkolenia będziemy wspierać zarówno osoby prywatne, jak i podmioty gospodarcze. Będziemy inicjować i propagować działania na rzecz osób najbardziej potrzebujących pomocy. Własnym przykładem będziemy uczyć partnerskiej współpracy dla dobra naszej, lokalnej społeczności. Za szczególne predyspozycje naszych członków uważać będziemy i cenić wysokie kompetencje, służebność oraz prymat etyki nad skutecznością.
Mając to wszystko na uwadze, zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.
Komentarze  
# INICJATYWAGość 2004-04-18 12:42
po części zgodzę się z panem Graczykiem i stowarzyszeniem Inicjatywa.Jedno tylko mnie dręczy-mam dużą ochotę przyłączyć się do tego stowarzyszenia,lecz niestety nie wiem jak,tymbardziej,że jestem młodą, ale bardzo ambitną osobą-która w przyszłości ma zamiar zająć się polityką.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19