fbpx

Orkan wygrywa po zaciętej walce

Orkan Ostróda – Gwardia Koszalin. foto: Jacek Piech
Orkan Ostróda – Gwardia Koszalin. foto: Jacek Piech
Do ostatnich sekund wynik sobotniego meczu Orkan Ostróda – Gwardia Koszalin wynik nie był pewny. Mecz był istną huśtawka emocji i do ostatnich sekund spotkania kibice mieli nie lada skoki ciśnienia. Orkan ostatecznie wygrał i zdobył cenne punkty. Duże brawa do bramkarza, zawodników  i kibiców, którzy świetnie dopingowali drużynę.

Choć pierwsza połowa zakończyła się czteropunktową przewagą przeciwnika (13:17), to nasi zawodnicy nadrobili straty. Nie było jednak łatwo. Na blisko dziesięć minut przed końcem Orkan wyrównał i utrzymywał ten wynik niemal do końca spotkania. Tuż przed końcem spotkania mieliśmy punkt przewagi a ostatni rzut karny kilka sekund przed gwizdkiem ostatecznie przypieczętował zwycięstwo.
 
Orkan Ostróda – Gwardia Koszalin 28:26 (13:17)
Najbliższy mecz zawodnicy Orkana Ostróda zagrają w sobotę 25 marca o godz:18:00 w Gryfinie z miejscowym Energetykiem Gryfino. Kolejny mecz przed ostródzką publicznością już 1 kwietnia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu. Więcej zdjęć na naszym profilu FB/OstrodaOnline

mt_gallery: Orkan Ostróda – Gwardia Koszalin. foto: Jacek Piech

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19