fbpx

Jesienne Warsztaty Medialne na Dworcu RzeczJasna

plakat
plakat
Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna zaprasza młodzież i dorosłych na bardzo intensywne, wyjątkowe, praktyczne i kreatywne JESIENNE WARSZTATY MEDIALNE. Szczególnie zapraszamy amatorów filmowania z organizacji pozarządowych, szkół czy instytucji kultury i społeczników którzy chcą tworzyć treści video poświęcone sprawom społecznym. Warsztaty startują już w piątek 28.10 po południu!
Bardzo intensywne, wyjątkowe, praktyczne i kreatywne JESIENNE WARSZTATY MEDIALNE startują na Dworcu RzeczJasna już w piątek 28.10 po południu! Prowadzenie: Mariusz Michalik - reżyser reklamowy, pasjonat komunikacji audiowizualnej. Autor bloga www.audiowizualny.com. Martyna Kwiatkowska - trenerka oraz coach. Ostatnich kilka lat spędziła pracując w różnych krajach świata, m.in. W Tadżykistanie. Obecnie współpracuje z zespołem Studia Filmowego Kronika nad własnym filmem. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona - zgłoszenia chętnych przyjmowane są tylko do 27.10.2016 r do godziny 12:00!!! Szczegóły na stronie stowarzyszenia: www.simrzeczjasna.pl Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Telewizja społeczna - kanał komunikacji z mieszkańcami i platforma debaty publicznej na poziomie lokalnym” dofinansowanego w ramach środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19