fbpx

ZAPROSZENIE NA JUBILEUSZ 70-LECIA SZKOŁY

SP5 logo
SP5 logo
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice, Uczniowie oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie mają zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa Absolwentów oraz Emerytowanych Pracowników szkoły na Obchody Jubileuszu 70-lecia Szkoły, które jak już wcześniej Państwa informowaliśmy, odbędą się 21 października 2016 roku

Warto wspomnieć, iż w przygotowania zaangażowana jest cała społeczność zamieszkująca Osiedle Plebiscytowe, pracownicy szkoły, uczniowie i ich rodzice. Oto dokładny program uroczystości:

  • 09:00 - Msza Święta w kościele pw. św. Faustyny Kowalskiej w intencji obecnych i dawnych Nauczycieli, Uczniów i Pracowników Szkoły.
    10:00 - Część oficjalna – powitanie gości i uroczysta akademia w budynku szkoły.
    16:00 - "Wspomnień czar" – jubileuszowy wieczorek dla Absolwentów, którzy ukończyli szkołę w latach 2014, 2015, 2016 (sala gimnastyczna).
    19:00 - Bal Absolwenta w Gospodzie Sajmino przy ul. Olsztyńskiej 57 w Ostródzie.

Jubileusz 70-lecia naszej szkoły to wyjątkowa okazja do wspólnego spotkania po latach, to również sentymentalna podróż do przeszłości. W związku z tym, Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza chętnych Absolwentów, Nauczycieli i Pracowników Szkoły do wspólnej zabawy na Balu Absolwenta. Aby wziąć w nim udział należy wpłacić kwotę 90 zł (od osoby). Obejmuje ona: 70 zł - konsumpcja, 10 zł - pamiątkowy folder, 10 zł – DJ. Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Edukacyjnego „Piątka” – PKO S.A. 12 1240 2555 1111 0010 4573 4549 z dopiskiem „wpłata na Bal Absolwenta”. Następnie należy wysłać e-mail na adres: sp5ostróTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a w nim wpisać następujące informacje: imię i nazwisko, w przypadku pań nazwisko panieńskie, rok ukończenia szkoły i numer przelewu opłaty na bal. Ilość miejsc na bal jest ograniczona, decyduje więc kolejność wpłat i zgłoszeń.

Ze względów organizacyjnych prosimy, aby wpłat dokonywać w terminie do 10 października 2016 roku. W razie jakichkolwiek pytań związanych z jubileuszem, prosimy o kontakt pod numerem 89 646 10 46.

 

 

 

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19