fbpx

Policja szuka Roberta Zarębskiego

Robert Zarębski
Robert Zarębski
Ostródzcy policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który 31 stycznia br. wyszedł z domu pomocy w Marwałdzie i do chwili obecnej nie powrócił do ośrodka, a miejsce jego pobytu pozostaje nieznane. Matka poszukiwanego zgłosiła zaginięcie syna 7 lipca 2016 r.   Ostatni raz widziała się z nim w miejscu zamieszkania w styczniu tego roku. Mężczyzna na co dzień przebywał w domu pomocy w Marwałdzie. W dniu 31 stycznia 2016 roku bez zapowiedzi opuścił ośrodek wyjeżdżając samochodem.

Zaginiony wcześniej zamieszkiwał w powiecie Działdowskim, jak również mieszkał i  pracował za granicą.

Robert Zarębski ma 183 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma czarne, krótkie, proste włosy, zielone oczy.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej o ich przekazanie na numer telefonu alarmowego 997 lub 112, jak również bezpośrednio do Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie na numer 89/642 72 00.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19