fbpx

Przeżyjmy to jeszcze raz

Tak mawiał znany, a nieżyjący już redaktor, sprawozdawca sportowy Tomasz Hopfer. "Dni Ostródy" za nami. Zostały refleksje, nowe doświadczenia, wnioski na przyszłość i wspomnienia. Została też w Ostródzie najpiękniejsza dziewczyna "Dni Ostródy" 2001 wybrana podczas imprezy na Zamku "Wybory Miss", Iwona Siwkowska.
Do finału przystąpiło osiem kandydatek. Swoją urodę, elegancję i wdzięk prezentowały podczas trzech wyjść w różnych kostiumach: ludowym, sportowym i wieczorowym. Pokaz kandydatek wyreżyserował Grzegorz Łabacz. Komisja nagrodziła następujące kandydatki:
- Miss "Dni Ostródy" i Miss Foto - Iwona Siwkowska
- Vice Miss - Malwina Gera
- Miss Publiczności - Ilona Boratyńska.
Wszystkie kandydatki otrzymały nagrody, a Miss "Dni Ostródy" główną nagrodę Burmistrza Miasta Jana Wasilewskiego - telefon komórkowy na kartę wręczoną osobiście przez Burmistrza.
Sponsorami pozostałych nagród byli: Foto Studio - Jan Liberacki, Restauracja La Luna, Perfumeria Papirus, kwiaciarnia EMK, firma Oriflame, którym w imieniu CKiS bardzo dziękujemy.
Impreza odbyła się w nietypowej scenerii. Naturalnym, "niekosztownym fajerwerkiem" było oberwanie chmury. Konieczność zmiany miejsca imprezy nie zniechęciła widzów, zostali z nami do końca. Wprawdzie nagły deszcz przy stuprocentowej pogodzie zakłócił scenariusz od strony artystycznej, ale wprowadził nastrój wakacyjny i zabawowy, a o to też chodziło.
Przez cały dzień 6 lipca na dziedzińcu dominował klimat ludowości w najróżniejszym wydaniu zakończony biesiadą z towarzyszeniem kapeli "Dybziaki" i kapeli "Ostródzianie".
Ale to już było...
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19