fbpx
Logo

Uwaga kierowcy. Duża zmiana organizacji ruchu.

zmiana organizacji ruchu grunwaldzka drwęcka
zmiana organizacji ruchu grunwaldzka drwęcka
Od piątku 10 czerwca zostanie dokonana istotna zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej z Drwęcką. Zjazd z ulicy Grunwaldzkiej i dalej w kierunku ulicy Drwęckiej będzie  drogą główną, inaczej niż teraz. W związku z tym jadąc ulicą Grunwaldzką od strony ulicy Kopernika trzeba będzie ustąpić pierwszeństwa. Kierowcy koniecznie patrzcie na znaki i zachowajcie szczególną ostrożność.

Choć zmiana jest znacząca komunikat nie pojawił się w wąskim zakresie na portalu społecznościowym i co dziwne nie był dostępny ani na stronie Zarządu Dróg Powiatowych, ani w Biuletynie Informacji Publicznej, ani nawet na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Ostródzie. Dopiero po naszej interwencji informacja pojawiła się na wszystkich wymienionych stronach.
Mamy nadzieję, że w przyszłości komunikaty tego typu będą pojawiały się z dużym wyprzedzeniem a opinia publiczna pozna ich treść nie tylko z portali społecznościowych, czy poczty pantoflowej.

Aktualizacja2016-06-08

Otrzymaliśmy z Zarządu Dróg Powiatowych odpowiedź na zadane pytania.

Zmiana organizacji ruchu wprowadzona będzie w celu usprawnienia oraz zwiększenia bezpieczeństwa ruch w obrębie skrzyżowania ulic Grunwaldzka –Drwęcka.
Zmiana organizacji ruchu wprowadzona będzie na wniosek Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie.
Będzie to stała organizacja ruchu.

OstrodaOnline.pl 2001 - 2021