fbpx

Wystartowała telewizja społeczna RzeczJasnaTV

Wystartowała telewizja społeczna RzeczJasnaTV
Wystartowała telewizja społeczna RzeczJasnaTV
RzeczJasnaTV to medium dla społeczników i ludzi z organizacji pozarządowych, inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Pierwsza całkowicie społeczna i obywatelska internetowa telewizja lokalna na terenie Ostródy i powiatu ostródzkiego.


RzeczJasnaTV to medium dla społeczników i ludzi z organizacji pozarządowych, inicjatyw społecznych, edukacyjnych i kulturalnych. Pierwsza całkowicie społeczna i obywatelska internetowa telewizja lokalna na terenie Ostródy i powiatu ostródzkiego. Od dziś III Sektor w naszym regionie ma swoje niezależne medium, które pomoże zaistnieć w szerszej świadomości społecznej. Pierwsze materiały można już oglądać na stronie: www.RzeczJasnaTV.pl RzeczJasnaTV to miejsce promocji działań także dla Twojej organizacji. Piszcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., informujcie o Waszych inicjatywach, problemach, pomysłach. Możecie też dołączyć do grona dziennikarzy obywatelskich i tworzyć własne materiały. Szczegóły na stronie telewizji. RzeczJasnaTV to takze projekt wykorzystujący silę wolnych licencji. Stowarzyszenie udostępnia innym mediom wszystkie powstałe w projekcie materiały na licencji Creative Commons z uznaniem autorstwa! Tak aby tworzone materiały miały szansę dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców. Projekt realizowany dzięki wsparciu z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich przez Stwowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna przy wsparciu Partnera: OROP Ostródzkiej Rady Organizacji Pozarządowych.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19