fbpx

I Ty możesz uratować komuś życie

plakat
plakat
W dniach 30-31 stycznia 2016 roku, w godzinach 09:00-17:00, wspólnie z wieloma fantastycznymi wolontariuszami, organizatorzy akcji będą pomagać fundacji DKMS Polska organizować Dzień Dawcy Komórek Macierzystych w Galerii Mazurskiej w Ostródzie.


Akcja odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Ostróda, Starosty Ostródzkiego, Wójta Gminy Ostróda.
Partnerami wydarzenia jest "Kidz Fun" i Restauracja "Trattoria La Riva". Akcja ma na celu podjęcie walki ze straszą chorobą, jaką jest białaczka. Jest bardzo duża grupa pacjentów (osoby młode, starsze, bardzo często małe dzieci), dla których jedyną szansą na wyleczenie i normalne życie jest przeszczep komórek macierzystych od osoby niespokrewnionej-bliźniak genetyczny. W ciągu 6 lat działalności fundacji udało się zarejestrować  744 000, z czego 2661 osób zostało dawcami realnymi. Prawdopodobieństwo zostania dawcą wynosi około 1 do 280 stąd niezwykle ważnym czynnikiem, jest pozyskanie jak największej liczby potencjalnych dawców. Na stanowisku będą atrakcje dla najmłodszych i drobny poczęstunek od sponsorów. Gorąco zachęcamy do przyjścia, zapoznania się z informacjami i wsparcia działań fundacji.

Komentarze  
# PopieramMarcin 2016-01-20 19:09
Dobra akcja. Popieram
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19