fbpx

Gimnazjum Nr 1 ma nowego dyrektora

ilustracja
ilustracja
Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Ostródy Czesława Najmowicza pani Mariola Piekutowska do dnia 31 sierpnia 2020 r. będzie pełnić funkcję dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Ostródzie.


ZARZĄDZENIE Nr 150/2015 Burmistrza Miasta Ostróda z dnia 23 grudnia 2015 r. w sprawie powierzenia stanowiska dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Ostródzie, ul. Piłsudskiego 4.

Na podstawie art. 36 a ust. 1, 2 i 13 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (tekst jedn. Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz, 2572, z późn. zm.), Burmistrz Miasta Ostróda zarządza, co następuje:

§ 1
W wyniku rozstrzygnięcia konkursu, powierza się Pani Marioii Piekutowskiej stanowisko dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów w Ostródzie na okres 5 lat szkolnych (2015/2016 - 2019/2020), tj. od dnia 23 grudnia 2015 r. do dnia 31 sierpnia 2020 r.

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Komentarze  
# Nie nadaje sięAdek 2015-12-25 09:15
Znam tą panią. Ona się wg mnie nie nadaje ani na pedagoga ani tym bardziej na dyrektora szkoły Pan Czesłauf strzela sobie w nogę i czekam jak na zbawienie żeby Pana odwołać bo same wtopy szanowny Panie -Pan zaliczasz!!!!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# Nie nadaje sięRE:Adek 2015-12-25 22:40
Wierzę Ci ... i na pewno masz racje , ale spójrz w TV i dopiero zobaczysz, a zapewne widzisz kto nadaje się do rządzenia .. to gimnazjum to pikuś !Taki co się nie nadaje ,obstawia się takimi co też nie nadają się i jest jak jest!Musimy na razie to znosić , ale wierzę , że zmiana nastąpi prędzej niż im wydaje się , że tak się nadają . To na razie brzmi GRANDA!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# RE: Nie nadaje się@_@ 2015-12-29 12:12
Gościu nie nadawał się nawet na przewodniczącego, sam dobrowolnie nie odejdzie a wiadomo, od koryta bez kopa nie oderwiesz. W PiSdulandzie odwołać już się nie da, podobno pracują nad ustawą o dziedziczeniu stanowisk.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# A dlaczegoPan Burmistrz 2015-12-26 10:09
nie ogłosi konkursów w innych instytucjach sobie podległych?Np.MOPS albo Centrum Kultury?Przecież tam aż prosi się o zmianę!!!
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# re Pan Burmistrz@ 2015-12-26 12:34
uzasadnij swoje ,,prosi,,
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# A co tu uzasadniać,dwadzieścia lat 2015-12-29 14:26
"dyrektorowania"to bardzo długo,tym bardziej,że żadnego konkursu na te stanowiska nie przypominam sobie.Widocznie w Ostródzie one są dożywotnie.
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
# — dwadzieścia lat@ 2015-12-29 16:52
za długo ? to odstrzel, będzie konkurs
nie masz innego argumentu niż staż

teoretycznie w/g ,,aż się prosi,, lepiej z konkursu byle jak, niż bez konkursu (powiedzmy) dobrze
o to ci chodzi
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19