fbpx

Ostródzianie pomagają

W piątek 21 listopada pierwsza transza zebranych przez mieszkańców Ostródy darów dotarła do Ośrodka w Rybakach. Zbiórka wciąż jednak trwa, w przyszłym tygodniu pierwsze osoby powinny pojawić się już w ośrodku. Wciąż zbierane są zabawki i środki higieny osobistej.


Okazało się, że w grupie znajdować będzie się około 15 małych dzieci w wieku do 2 lat. W związku z tym bardzo potrzebne są łóżeczka dla dzieci - 10 sztuk (jedno już zostało podarowane), dziecięce wózki spacerowe, kilka fotelików i siedzisk do przewozu dzieci w samochodach. Poza wymienionymi przedmiotami szczególnie przydatne będą pieluchy jednorazowe dla najmniejszych dzieci. Wciąż zbierane są zabawki, odzież etc.
Miejsce zbiórki nie uległo zmianie i znajduje się w Bibliotece Miejskiej w ostródzkim zamku.

Dziękujemy serdecznie wszystkim życzliwym osobom za dotychczasową pomoc i jeśli to możliwe prosimy o dalsze wsparcie akcji pomocy polskim uchodźcom z objętych wojną terenów na Ukrainie.

Komentarze  
# CiszaF.D.S 2015-12-02 17:51
Kochani forumowicze urzędnicy Ostródzianie politycy przeszli obecni przyszli. Czemu tutaj cisza. Dlaczego nikt nie krzyczy... Mam do oddania. Pomogę... Tylko krzyczeć potraficie i wypisywać bzdury na innych. A gdzie krzyki z Pomocą?!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Ciszaannar 2015-12-02 21:22
Kto chce pomóc, ten pomaga bez chwalenia się na forum.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19