fbpx

Ola wśród liderów hotelarstwa

foto: Wiesława Bartnicka
foto: Wiesława Bartnicka
W dniu 07.11.2014r uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Im. Petofii w Ostródzie uczestniczyli w VII edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy  o Hotelarstwie, który odbył się w Zespole Szkół Gospodarczych w Elblągu. Szkołę reprezentowała Aleksandra Werner z klasy IV THT zdobywczyni III miejsca, oraz Adrian Fidelis z klasy III THT, który zdobył wyróżnienie.  W konkursie  wzięło udział 36 uczniów z 18 szkół z całego województwa.foto: Wiesława Bartnicka
foto: Wiesława Bartnicka
Konkurs składał  się II etapów. Pierwszy etap polegał  na rozwiązaniu testu z wiedzy o turystyce i hotelarstwie składającego się z 40 pytań  na podstawie którego wyłoniono finałową dziesiątkę.
Drugi etap składał się z części praktycznej i polegał na przeprowadzeniu procedury check in gościa zagranicznego w języku obcym. Uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki a trójka finalistów nagrody rzeczowe.
Celem konkursu jest podniesienie poziomu kształcenia zawodowego, pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów hotelarstwem i turystyką w regionie. Konkurs daje możliwość konfrontacji umiejętności uczniów z różnych szkół oraz nawiązanie współpracy pomiędzy szkołami i nauczycielami uczącymi w szkołach o profilu turystycznym i hotelarskim.
Do konkursu uczniów przygotowały nauczycielki Monika Bunalska i Wiesława Bartnicka.

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19