fbpx

Odjechane targi w Ostródzie!

logo
logo
Ryk silników, dym palonych gum, feeria barw i pisk opon. Co to oznacza? To może oznaczać tylko jedno – trzecią edycję targów Auto Moto Arena! W ostatni weekend sierpnia Expo Arenę wypełnią motoryzacyjne przeżycia, największe w Północnej Polsce!


Ostródzkie targi to święto dla miłośników dwóch i czterech kółek. Wystawcy będą mogli zaprezentować swoją ofertę, poznać oczekiwania klientów i wykreować nowe trendy, a wszyscy zwiedzający doświadczyć nowych emocji. Jakich? Na przykład wsiąść do symulatora dachowania albo skorzystać z jedynego w swoim rodzaju Taxi Drift! Będą mogli też posłuchać spektakularnego brzmienia systemów audio w czasie Finału Mistrzostw Polski car audio EASCA Poland i przejechać się motocrossem. A także – zobaczyć auta wyścigowe i rajdówki, amerykańskie muscle cars i zabytkowe klasyki, gigantyczne monster trucki i odjazdowe auta po tunningu, wyjątkowy polski motocykl elektryczny i najnowszego Forda Mustanga. A nad wszystkim będzie czuwał Gość Specjalny – sam Maciej Wisławski. Mało?
Więcej atrakcji czeka w Expo Arenie 29-30 sierpnia.

Szczegółowe informacje można znaleźć na http://www.automoto-arena.pl oraz na fanpage’u targów na https://www.facebook.com/automotoarenaDodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19