fbpx

Spędź wakacje z rówieśnikami z Ukrainy

Logo Stowarzyszenia Inicjatyw Możliwych RzeczJasnaW dniach 29 czerwca – 10 lipca 2015 Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna gościć będzie młodzież z Ukrainy zaproszoną w ramach Programu Polsko-Ukraińskiej  Wymiany Młodzieży finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Do Ostródy przyjedzie 10-cioro uczniów, w wieku 16-18, ze  Szkoły nr 3 w Iwano – Frankowsku z polsko-rosyjskim językiem nauczania oraz Iwano-Frankowskiego Obwodowego Liceum  dla utalentowanych dzieci z terenów wiejskich. Cała grupa uczestników działa oraz bierze aktywny udział w wydarzeniach organizowanych przez naszego ukraińskiego partnera: Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego.

Młodych Ostródzian, którzy chcą gościć w swoich domach młodzież ukraińską, spędzić wspólnie atrakcyjnie czas, brać udział w całodziennych warsztatach i wycieczkach serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

Razem pomóżmy naszym Gościom choć na chwilę zapomnieć o dramatycznych wydarzeniach, które wciąż dotykają Ukrainę.

Udział w projekcie jest oczywiście bezpłatny. W ramach projektu zaplanowano zakwaterowanie i śniadanie u rodzin polskich. Zajęcia do południa odbywać się będą w godz. 10 – 13.30, następnie przewidziano posiłek obiadowy i wspólny czas wolny do godz. 16:00. Zajęcia popołudniowe odbywać się będą od godz. 16:00, ok. godz. 19:oo przewidziano kolację i powrót do domów przyjmujących rodzin ok. godz. 20.00.

Szczegółowe informacje i ramowy program wydarzeń dostępne są na stronie www.simrzeczjasna.pl oraz na naszym Facebooku: www.facebook.com/simrzeczjasna

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz w godzinach popołudniowych pod nr tel. 606 914 733

Komentarze  
# Nie polecam...Romulus 2015-06-11 11:58
Warto obejrzeć:
1. www.youtube.com/.../

2.https://www.youtube.com/watch?v=4qzxarKFy3U to z Iwano-Frankowska
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19