fbpx

Ostróda. Weekend Dawnych Komputerów i Gier.

simrj dworzec
simrj dworzec
Nostalgia, wspomnienia i przede wszystkim świetna zabawa czyli interaktywna wystawa "Dawne Komputery i Gry". Kultowe Amigi, Atari i Nintendo oraz turniej retro gier komputerowych już w najbliższy weekend (28-29 marca) na Dworcu RzeczJasna. To impreza dla wszystkich miłośników elektronicznej rozrywki. Przez dwa dni będzie można cofnąć się w czasie i zobaczyć oraz przetestować sprzęt informatyczny z dawnych lat.


W ten weekend na Dworcu RzeczJasna będzie można podziwiać interaktywną wystawę sprzętu (komputery, konsole) - oczywiście działającego i udostępnionego do użytku odwiedzającym! Wystawa przypomni i pokaże, jak wyglądała rozrywka elektroniczna kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu. W ramach imprezy będzie możliwość zobaczenia sprawnych urządzeń takich marek, jak m.in. Amiga, Atari i Nintendo.
Ponadto będzie można zagrać w nie jedną reto grę i wziąć udział w Turniejach klasycznych gier tocząc bój na sprzęcie mającym kilkadziesiąt lat. Na Turniej Dyna Blaster zapraszamy w sobotę, 28 marca 2015 roku o godz. 14:00, Turniej Mario Kart 64 w niedzielę, 29 marca 2015 roku o godz. 14:00. Dodamy tylko, że , w turniejach będzie można wygrać całkiem współczesne nagrody.

Zapraszamy w dniach 28 i 29 marca od 10:00 do 18:00 na Dworcu RzeczJasna przy ul. Słowackiego 13.

Bilety wstępu:
- jednoosobowy - 2 zł
- rodzinny (pow. 3 os.) - 5 zł

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19