fbpx

Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.

Czesław Najmowicz
Czesław Najmowicz
Jeśli potwierdzą się nieoficjalne wyniki w drugiej turze wyborów na burmistrza w Ostródzie zwyciężył Czesław Najmowicz. W naszej ocenie jest to jednak pyrrusowe zwycięstwo. Czesław Najmowicz nie wygrał zdecydowanie, a uzyskany wynik nie daje gwarancji na wygraną za 4 lata. Nie pozostaje nic innego jak oczekiwać realizacji obietnic prowadzenia rządów uczciwie, odpowiedzialnie i blisko ostródzian.

Powodu do zadowolenie z całą pewnością nie ma też Olgierd Dąbrowski, który po odwołaniu w referendum w 2012 roku, zdecydowanej porażce w przedterminowych wyborach, ponownie przegrał w wyścigu o fotel burmistrza.
Olgierd Dąbrowski nie żegna się jednak z samorządem, bowiem został wybrany na radnego powiatowego.
Komentarze  
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.kamil 2014-12-01 00:04
ale że Dudka na mundial nie wzięli???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# StareRychu 2014-12-01 00:34
Teraz jest "ale że Klimka na Igrzyska nie wzięli?"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Fan Sokoła 2014-12-01 00:39
..., a teraz PIOTRZE MICHALE KRAJEWSKI , wzywamy Ciebie ( panie radny ) ujawnij się, podnieś przyłbicę... Nie chowaj się w " norze "
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# władca muchmargaret 2014-12-01 00:08
i znowu jesteśmy w czarnej dziurze nie ma nadziei na pracę i normalne życie nadchodzi inkwizycja nie chce mi się żyć biorę linę i na strych koniec świata nadszedł do ostródy obiecane nowe miejsca pracy dla swoich wspaniałe obietnice i tylko obietnice
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# czarna dziuraaa 2014-12-01 00:55
jak rozumiem margaret miała jakies obietnice od Olgierda - a tu pstryk.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: czarna dziuraFan Sokoła 2014-12-01 01:00
..., a co z Władimirem Władimirowyczem i jego " przy(...)sem " Czerepachem? Może im należy podać magnez i potas ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do Fan SokołaJared 2014-12-01 07:34
Jak to co z Władimirem? Wczoraj Ostróda wybierała Burmistrza Miasta, a pośrednio Starostę. U Władiego strzelały korki od szampana jak się dowiedział, że Forest wygrał, przez kolejne 4 lata będzie się głupio uśmiechał i brał kasę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ...tommy 2014-12-01 09:32
Zakładam się o co chcecie, że Wołodymir będzie szeregowym radnym, a Czerepach wylatuje ze starostwa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: czarna dziural4 2014-12-01 07:37
władimir z czerepachem będą chorować przez 180dni
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.wiara 2014-12-01 06:34
Gratuluję Panie Czesławie po raz drugi pokonał Pan zło wszelakie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.jojo 2014-12-01 17:47
Aż dusza się raduje że w ten sposób myślący ludzie są jeszcze. BRAWO !!!! BRAWO I BRAWO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# po wyborachKasia 2014-12-01 07:24
Jedyna dobra wiadomość to że już po wyborach i koniec ulotek, bilbordów, wzajemnych oskarżeń. Z la wiadomość nic się nie zmieniło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# szkodaolo 2014-12-01 08:17
Szkoda miasta tylko
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# e tam@ 2014-12-01 08:52
lubajny blisko, rozkwitną.
przystanek pendolino jest i przejazd po remoncie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# no i popłynąłJ-24 2014-12-01 08:50
przed 2 turą Olgierd miał duże szanse ale jak zaczęli go popierać Protas z PO,Włodzimierz i Pan fotoolo to jedni nie poszli na 2 turę bo ich jedyny kandydat okazał się sterem okrętu z niezłym towarzystwem a drudzy poszli zagłosować na Czesia na przekór a jeszcze inni nie mając opcji po poparciu ich kandydata przez Partię Oszustów zostali w domu. Mamy tu wypisz wymaluj mimo wszystko sukces wystraszonego Czesia.Nie mój to kandydat ale szanuję głos wyborców i mam nadzieję że nie zawiedzie on ich i w 2 kadencji pokaże że chłop jest i potrafi walczyć nie z wiatrakami a o Ostódę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# czesio-wirsioolo 2014-12-01 09:41
O ostódę powalczy ale czy powalczy o Ostróde? Pewnie nie napcha kieszenie swoje i pobratyncow i tyle
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.zbyszek 2014-12-01 09:06
no szkoda nawet PASZKWILE nie pomogły
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wyjazdbajo 2014-12-01 09:10
czas spakowac walizy i wyjechac z tego miasta.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: wyjazdzbyszek 2014-12-01 17:44
POWODZENIA I NIGDY PROSZĘ NIE WRACAĆ.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: wyjazdzaos 2014-12-01 18:55
Jeszcze bedziesz plakal...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Aga 2014-12-01 10:01
Porażka ,ale prawda jest taka iż większośc nie poszła na wybory a efekty widać :(
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.xx 2014-12-01 12:10
A co za roznica czy ludzie poszli czy nie i tak wyboru nie bylo -gdyby wszyscy poszli to wynik bylby ten sam,a prawda jest taka ze ludzie nie chca tych dwoch wiec nie poszli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Umiarkowany 1/2optymista 2014-12-01 10:24
Mamy nowego/starego burmistrza i musimy tę żabę zjeść. Jak ten wybór wpłynie na Ostródę?
1. Rozwój gospodarczy/miejsca pracy
Tu na szczęście burmistrz niewiele może popsuć. Lokomotywa ustawiona na właściwe tory i we właściwym kierunku przez duo Nosewicz/Dąbrowski będzie się rozpędzała. Zadbają o to zarządy dużych hoteli, właściciele hal targowych, duże firmy, które już są w Ostródzie. Obaj deweloperzy będą dalej budowali. Nawet o wykorzystanie stadionu potrafią zadbać właściciele hoteli. Próby wkładania kija w szprych skończą się połamaniem tegoż. Tu jestem największym optymistą.
2. Spółki miejskie/kadry
Cóż, "lewe" konkursy będą dalej obniżały jakość kadry zarządzającej i pracowników różnych tworów miejskich. Nadal będziemy oszczędzali 120 tys. na uposażeniu prezesa żeglugi, wpłacając za to miliony z kasy miejskiej na podtrzymanie źle zarządzanego bankruta. Fatalnie działająca komunikacja miejska i te wszystkie mabaki, mopsy, to wszystko odbije się najbardziej na klienteli wyborczej Najmowicza. Widziały gały co brały. Ludziom wykształconym i dynamicznym "firmy" miejskie są najmniej potrzebne. 1/2
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# umiarkowany 2/2optymista 2014-12-01 10:27
3. Kultura
Zalew imprez typowo pisowskich, wynikających z "alternatywnego" postrzegania świata przez tych ludzi jest nie do uniknięcia. Moc ich oddziaływania będzie jednak mała, gdyż są one na ogół niskiej jakości. Obie duże imprezy, które ściągają do miasta multum turystów nie są zagrożone. Tu burmistrz nie odważy się majstrować.
4. Alternatywne władze miasta
Alternatywna rada miasta (10 proboszczów) i obaj zastępcy burmistrza (dziekani) mogą oczywiście otwierać butelki z szampanem. Cóż mogą oni uzyskać. Ziemię? Miasto ma jej już mało a i dynamika nowych inwestycji kościelnych zmalała. Borykają się zapewne z kosztami utrzymania tego wszystkiego, co już nabudowali. Spodziewałbym się raczej małych geszefcików i pseudoimprez dojących kasę miejską. Na rozwój miasta nie będzie to miało specjalnego wpływu.
Reasumując, nie będzie tak źle. Ostróda jakoś to przetrzyma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# no i dobrze, mniejsze złoSulejman 2014-12-01 11:11
Przynajmniej nie będzie urzędu-Bizancjum i betonowania brzegów Drwęcy oraz innych idiotycznych zmian organizacji ruchu wszytskich ulic, żeby do reszty je zakorkować światłami i innymi (...)izmami dla kasy własnej i swoich mocodawców co wywieszali plakaty pana Dąbrowskiego na swoich nieruchomościach. A łatanie dziury z długów nie obligacjami a podatkami pochówek zmarłych. Geniusz z Lubajn do domu:) dopieszczać sędzinę, co nie umie wyroku poskładać logicznie i 80% odwołań od jej wytnij/wklej z innych wyroków Elbląg uznaje:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: no i dobrze, mniejsze złoxx 2014-12-01 11:23
Popieram-lepszy Czesiek niz ten pijaczynka co obciach ostródzie po knajpach robi.Dobrze i ze jego synalek nie dostal sie do rady-bo dopiero zrobil sie niedawno pełnoletni a juz chcial decydowac miastem.Brawo-rodzina Dabrowskich w odstawke poszla:)wypijmy za to :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# to ci z mniejszym złemdo xx 2014-12-03 19:11
Może teraz wytrzyj sobie gębę pisowskim radnym !
ostroda.wm.pl/.../

Dąbrowski w/g ciebie taki beee ? To jaki jest wobec tego J. DZ. ? Piajny kierowca to potencjalny MORDERCA !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wywieszali plakaty pana D@ 2014-12-03 20:04
wiszą, będą tam z nadzieją - do skutku, 4,8,12.... lat
dla niektórych , to lico ku przestrodze ,
przyjrzyjcie się ,
ładne ???
nigdy takich więcej w publicznym życiu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Zmiana wartyRobik 2014-12-01 12:53
Wiczkowski - nowym starostą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# SuperGrot 2014-12-01 13:11
Koniec Ukrainca i jego komandy jest bolesny a bo i na taki sobie zasluzyli.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Najważniejsze,że to koniecMelpomena 2014-12-01 13:19
rządów Wołodii i Jego Przy(...)sów.Ciekawe,co z Kapelusznicą?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# jak to co?grot 2014-12-01 13:47
do zatrudniaka! mam nadzieje, ze dokladne audyty beda przeprowadzone nie tylko w sp ale takzew organach podleglych jak pcpr (zatrudnia niewykwalifikowanych znajomych), stowarzyszenia itp...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Najważniejsze,że to koniecHeinrich 2014-12-01 14:56
A ta sierota Heinrich liczy znowu, że zostanie Przewodniczący Rady. Boże uchroń nas od tego duetu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.nnnn 2014-12-01 13:14
kto wiceburmistrzem? Pan Gesek?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.ostródzianka 2014-12-01 13:20
Dobro zwyciężyło. Gratulacje Nowy Burmistrzu :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.widz 2014-12-01 13:43
nie pomogły plecy Marszałka :D ahah, okrzyki "wyrostków z gimnazjum", czekam na serial pt.: rada miasta :D,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ostroda bełkot onlinekww 2014-12-01 13:46
"pyrrusowe zwycięstwo", "uzyskany wynik nie daje gwarancji na wygraną za 4 lata" co to za bełkot, skoro ktoś wygrywa to zgarnia fotel i tyle, co będzie za cztery lata okaże się w 2018, jesteście na tyle zakompleksieni że nawet nie potraficie trzeźwo ocenić rzeczywistości
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# niekww 2014-12-01 14:00
a TKW (hasło pisiorów)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# zasciankowoxawer 2014-12-01 15:49
dobrze ze babcie i dziadkowie maja emerytury i renty bo 4 lata zacofania, braku nowych miejsc pracy dla mlodych a trzeba zyc - skoro mochery wybraly beda zywic wnuki bezrobotne. amen
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: zasciankowokamil 2014-12-01 16:20
skad w tobie tyle pogardy dla pokolenia naszych rodzicow i dziadków człowieku? i czemu bezczelnie przyklejasz łate, zanim zapoznasz sie z faktami, bezrozumna istoto? czy wiesz, że w skali kraju w przedziale wiekowym 19-40 to PiS wygrał? czy wiesz że prawie 40% ludzi w wieku 19-24 głosowało na PiS? zapewnie nie wiesz, bo o tym bys musiał przeczytać a swoją postawą pokazujesz, że nalezysz raczej do tych "nieczytatych", karmionych propagandą obrazkowo-autorytetową. ochłoń człowieku, wytrzyj piane z buzi i spróbuj jeszcze raz za 4lata. może poprawisz tegoroczny wynik i przestaniesz wylewać frustrację w necie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# oczytanykamilu 2014-12-01 17:12
Gdzie żeś te rewelacje statystyczne wyczytał?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: zasciankowodexter 2014-12-01 19:22
Trzeba bylo nie zadłużać Ostródy. Teraz posadz d**e przy fontannie lub zobacz jak rośnie trawa na podgrzewanej murawie stadionu. Dąbrowski czuje sie jak drugi Wałęsa - wszystko to on, zrobił w układzie ze Słowikiem i innymi, sama rada była już przesiąknięta Dąbrosiem. Gadacie jak popaprańcy ktorzy nabrali kredytów i nie umiejacymi go splacać. Dalej chcecie żyć w wizjach o lepszym jutrze - lecz trzymacie rękę w nocniku
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# DługKeracz 2014-12-01 23:44
A 10 mil obligacji Czesia to nie dług, trzeba będzie spłacić z odetkani, więc też zadłużyła miasto. Trzeba patrzeć na całość a nie tylko na jednego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: DługObligacje 2014-12-02 18:30
Nie słyszałeś o sprawie wygranej przez Najmowicza przed sądem w trybie wyborczym za to, że to Dąbrowski nie ma racji? Tłumaczył się biedaczysko, że nie zrozumiał, gdyż jest tylko dziennikarzem???!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# pieprzyszdexter 2014-12-02 09:23
Jeżeli "sama rada była już przesiąknięta Dąbrosiem", przewodniczącym tej rady był Najmowicz, w spocie z 2010 stadionem i torem chwalił się Najmowicz, to kogo teraz mamy jako burmistrza? Faceta przesiąkniętego Dąbrosiem? Odpuść sobie te budowle ostródzkie bo po pierwsze nie są one takie bzdurne a po drugie Najmowicz ma też w nich swój udział. Świętoszkowate zakłamanie typowe dla pisiorów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wole CześkaJankes 2014-12-01 15:58
Wole Cześka niż Biedronia. W porównaniu ze Słupskiem nie mamy tragedii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Wyborczyni 2014-12-01 16:50
Mamy najmierniejszego burmistrza w historii Ostródy. Jesteśmy najwyraźniej miastem nieudaczników. Niech wuefista rządzi tymi ciemnymi moherami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Chyba nie jest aż tak źle,Melpomena 2014-12-01 16:57
skoro głosowało na Gościa prawie 5 tysięcy ludzi.Pokonał Olgierda 690 głosami.Musimy to przełknąć i życzyć Panu Czasławowi powodzenia.Innego wyjścia nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# koalicja miloscimaxi 2014-12-01 17:01
Burmistrz z pis.przewodniczacy z dobra wspolnego.zastepcy z po I niezaleznych ostrodzian.piekna koalicja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.SkyNET 2014-12-01 17:50
Na realizację obietnic wizjonera do tej pory czekamy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ManipulacjaAnna 2014-12-01 19:22
Wolałabym inych kandydatów na burmistrza, ale jakie pyrrusowe zwycięstwo? Prawie 700 głosów wiecej to mało???? Zamiast informacji manipulacyjny komentarz redagujących tę stronę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dzisiejsza sesjaZ miasta 2014-12-01 19:28
Cieszyłam się , że został Burmistrzem Pan Najmowicz, ale że Bera przewodniczącym Rady to już nie!!No i jak Gesek będzie jeszcze zastępcą to porażka na pełne 4 lata.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Ala 2014-12-01 19:34
Nie wiem, co jest gorsze dla miasta "Wizja", czy "Widzenie"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# No właśnieAlu 2014-12-02 11:45
Najgorsze jest "Widzenie" bez "Zrozumienia". U Najmowicza to norma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: No właśnieDove 2014-12-02 12:07
Jak czas pokazał to realizacja wizji zdecydowanie jest najgorsza.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# forrest gumppytanko 2014-12-02 09:23
Struk czy Gesek ma być zastępcą Najmowicza? Pewnie tym razem Najmowicz na sesji nie popełni błędu ((tak jak poprzednio) i przed PSEUDOKONKURSEM nie zdradzi danych ZAPLANOWANEGO PRZY(...)SA.Kariozal poszedł na odstrzał z powodu sex afery, bidulek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# k...a, k....e łba nie urwieprzyjaciele 2014-12-02 10:15
Zastępca będzie Włodzimierz Brodiuk przecież to koalicjant pisowskiego burmistrza.W końcu serdeczny kolega nie zostawi go bez pomocy po przegrAnych wyborach do powiatu :-) a o Grzesia OD PSZCZÓŁEK nie ma co się martwić już dla niego stanowisko uczciwy pisowski burmistrz znajdzie. HA ha może nawet konkurs ogłosi dla FRAJERÓW :-) na ten stołek żeby była to Ostróda równych szans :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: forrest gumpDove 2014-12-02 12:03
Co to za afera z grzeskiem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# bajkamajka 2014-12-02 14:04
z tego co ja słyszałem to kochliwy i pewna była radna też kochliwa. Nie przystoi takiej partii jak PiS mieć skandal obyczajowy. Bo co na romans powie kler ?
Tylko głupia ta żona ze go nie pogoniła. bo wszyscy wiedzą że to nie pierwszy raz skok w bok
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# A może Ona tolerancyjnąKlara 2014-12-02 15:33
żoną jest?Zresztą,nie Ona jedna.Wokól tych zdrad pełno.Zresztą to osobista sprawa zainteresowanych.Nam nic do tego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# chrzescjańskiwyrzutek 2014-12-02 09:52
ludzie I sesjai i pierwsze kłamstwa na dzień dobry. Na zapytanie o statki Najmowicz który mówił przed wyborami że 5 grudnia statek bedzie gotowy to juz zaczyna kręcić. No jasne mróz przyjdzie i nie będzie wodowania a tym bardziej prób.Macie tego swojego dobrego, uczciwego, prawdomównego ZAKŁAMAŃCA ! Zapomniał jeszcze dodać jak poobsadzał już stołki dla swoich kolesi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# SesjaBerka 2014-12-02 19:34
Super I sesja.Pan Wawrzyński jest niesamowity , prawdziwy radny z powołania.A nasz nowy burmistrz na pytanie o statki się miotał,plątał ...głos się robił coraz cichszy ...i tylko słyszeliśmy "będziemy wodowali...wodowali...wod owali....'' aż burmistrz zamilkł.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Obserwator 2014-12-02 20:00
W osobie Pana dr Wawrzyńskiego będziemy mieli chyba naszego najlepszego radnego. Jest on bardzo uczciwy i rzeczowy. Po kilku Sesjach jestem przekonany, że bardzo intensywnie włączy się do dyskusji nasz najmłodszy Radny Pan Piotr Krajewski. Od tych starszych radnych np. Henryk Hoch, Liberacki czy Bielinska i inni nie można nic nowego oczekiwać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# tak??Makarena 2014-12-02 20:42
taaaak!!! superrrr!! Jak się napije to wyląduje w jeziorze lub na płytach pod fontanną lub na stoliku u Bielińskiej. The best!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Czarek wydoroślał,zrobił doktoratKasandra 2014-12-02 21:34
i po czterdziestce się ustatkował.To dobrze,że dostał się do rady miasta.Tylko ciekawi mnie,kto będzie na Jego mądre pytania odpowiadał,bo takowe będzie zadawał na pewno.Bo to mądry człowiek jest.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Tomek 2014-12-02 20:44
Czy Pan Wawrzyński to ten sam co kiedyś zgarnęła go policja jak spal na chodniku, bo tak ludzie na mieście mówią?
Rzeczowość tego Pana jest tak wielka jak woda w Drwęcy. Pytał się o naprawiane statki Najmowicza, który po starej ekipie (rządy Dąbrowskiego, Sochy i właśnie sekretarza Wawrzyńskiego) musi naprawiać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem., 2014-12-02 20:48
Po niejakim Bielińskim.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.lubek 2014-12-02 20:52
śpioch! dobrze, że mrozu takie siarczystego nie było
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Obserwator 2014-12-02 22:07
Panie Heinrich Hoch. Od kilku lat zawsze ta sama płyta. Ciągle to samo pan pisze. A jak często się Pan napił i leżał w swoich odchodach. Na drugi raz niech się Pan zastanowi co Pan tam pisze. To jest już bardzo nudne.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Ala 2014-12-02 21:51
Doktor, a równy gość, jak go zmęczenie dopadnie to i na chodniku się zdrzemnie. Wersalu nie szuka... I za to go lubimy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Z tym"lubieniem"to chybathot 2014-12-02 23:45
przesada.Znam takich,co Gościa nie lubią i to bardzo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.wiara 2014-12-02 21:55
szreka nikt nie lubi chyba że on sam siebie kocha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Człowiek CzesławaKoczko -wyniki 2014-12-02 22:01
Może ,to ten sam .Ale ten gość ,jest tu i teraz Naszym Radnym i PYTA się w imieniu WYBORCÓW ?. Naszego byłego i obecnego włodarza ,czy spełni swoje obietnice o których mówił wcześniej i teraz na posiedzeniu rady miasta ,że 5 grudnia Statki będą wodowane ...Ale ON nie wie na jakiej rzece...Malbork- wykonawca ???? ,czy na jakim akwenie , tam obok namiotów ....?Których nie można ponownie postawić ...nie muszą pływać ,,, ALE CZY BĘdą sprawne do eksploatacji w nowym sezonie
TEGO nie wie NIKT.
Panie kolego to było za proste pytanie do naszego włodarza.Odpowiedz ..Historia POKAŻE ?

Mieszkaniec OSTRÓDY.
Ku POTOMNYM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# żenadazawiedziony 2014-12-03 19:49
TELEWIZJA MAZURY- I SESJA RADY MIEJSKIEJ(WOLNE WNIOSKI-01:57:56). P.burmistrzu, porażka, aż żal ściska jaki pan wiecznie zagubiony:-((
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# vivatburmistrz 2014-12-03 20:52
Do Malborka nad kanał... eee rzekę. .. eee no akwen wodny. Szok.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# HURAHURA 2014-12-03 20:11
Prezes Kaczyński KRZYCZY WOŁA I ZARZUCA że wybory są sfałszowane!!! Ostródzki lojalny i oddany i wierny PIS wyrzuca mandaty i jedzie 13 grudnia do swojego prezesa Kaczyńskiego według posłuszeństwa aby protestować i domagać się nowych wyborów. Niech Ostródzki PIS już do Ostródy nie wraca. Ostróda będzie oczyszczona !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Wodowanie 2014-12-04 12:14
Jutro tj. 5.12.2014 odbędzie się w Malborku wodowanie statków przeznaczonych dla Ostródy. Możnaby załatwić jakiś Buśik i się tam udać. Co wy na to?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Jestem ZA,,,,Marynarz 2014-12-04 12:36
Pojedziemy , fajnie będzie.... o której godzinie???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Jedziemy doMalborka 2014-12-04 12:38
A wiadomo już, gdzie to będzie? Burmistrz w czasie sesji rady nie wiedział, czy na kanale, czy na jakiejś rzece.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Jedziemy doKrzyżak 2014-12-04 12:54
Ciekaw jestem czy Burmistrz też pojedzie? Myślę, że powinnien tam być.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# może chociaż tyle wieTomasz B. 2014-12-05 09:33
P. burmistrzu Najmowicz proszę o podanie kwoty przeznaczonej na zbudowanie statku oraz kwoty, którą wydaje pan na naprawę statku. Czy naprawa statku nie jest wyższa od budowy nowego ?
Czekam na informacje odnośnie dzisiejszego wodowania statku. Kiedy statek będzie przetransportowany do Ostródy ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# chyba nawet tyle nie wie.Tomaszu B. 2014-12-05 10:50
Toż facet błądzi we mgle...intelektualnej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Nox 2014-12-05 19:14
Czy ktoś był na wodowaniu naszych statków. Pływają one czy nie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# FortKnox 2014-12-05 19:48
Wybory przecież już się skończyły.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.kanalarz 2014-12-05 20:18
z ostatniej chwili statki schrzanione przez ekipę rządów Dąbrowskiego, Sochy i Wawrzyńskiego na wodowaniu nie utonęły. wypłynęły na szerokie wody przeszły wszelkie próby. także znów Najmowicz naprawia po nieudacznikach z poprzedniej ekipy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.v 2014-12-05 21:06
Z chwili po ostatniej chwili.
Słuchaj, Tłuku-Nieuku: statki schrzanił niejaki Bieliński, z ekipy Najmowicza. Schrzanił tak dokumentnie, że z tych dwóch niby naprawionych statków jeden jest za szeroki i na pewno nie zmieści się na pochylni. Tu masz więc jedynie rację - potrzebne są szerokie wody, niestety nasze nie są tak szerokie...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.sstaś 2014-12-06 06:51
Nieźle Bieliński był burmistrzem haha przecież to inwestycja miejska to jak człowiek który nie jest zatrudniony w urzędzie mógł to schrzanić. Zgadzam się z tezą że odpowiedzialni za statki są w ekipie Dąbrowskiego. Boją się Panowie że jak statki naprawią gmina będzie mogła policzyć utratę korzysci i wystąpić do sądu o odszkodowanie. Dlatego uważam że Pan Wawrzyński się boi tego bo wie czym to śmierdzi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ssający mleko prawdystaś 2014-12-06 07:51
Co ty chrzanisz? Personalnie odpowiedzialny jest właśnie Bieliński. To on biegał po pochylniach i ustalał szerokość wózków a co za tym idzie szerokość zamawianych statków. Nie uwzględnił, że wózki są porozbijane. A wystarczyło zadzwonić do Gdańska. Żaden burmistrz nie odpowiada przecież za warunki techniczne zamówienia. Winą Najmowicza jest, że nie pogonił jego z Żeglugi. Jest tam bodajże dyrektorem. Człowiek nie do ruszenia. Kryty przez Najmowicza właśnie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Najgorsze jest to,Goplana 2014-12-06 09:12
ze Najmowicz chroni więcej takich właśnie nieudaczników,których powinien pogonić.Ale cóż,kolesiostwo kwitnie w tej partii od dawna.Przykład - mops i centrum kultury.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Marek 2014-12-06 09:18
Pnie Czarku, Piotrze, Rafale jest już po wyborach dajcie spokój z opluwaniem Najmowicza i jego ludzi. Przegraliście uszanujcie zwycięzce i pogratulujcie. Właśnie przez tę nienawiść przegraliście wybory.Pozdrawiam Formowiczów i dajcie ludziska na luz niech wszędzie zapanuje miłość i braterskość.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Dede 2014-12-06 10:20
myślisz że twój apel poskutkuje? przecież ujadanie na tym forum to ich całe życie. wszyscy, mimo różnicy wieku, mają jedną wspólną dewizę- zamiast dziewczyny/kobiety wolą siedzieć i trolować. tacy cieplutcy są. frustracje wylewają na Najmowicza. ale jak widać po wynikach ich ugrupowań ludzie widzą swoje i nie czytają ich głupot.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Czesław Najmowicz nadal będzie burmistrzem.Tomasz B. 2014-12-06 10:47
Masz rację ludzie ( elektorat Najmowicza )nie czytają bo to są Wiekowi Ostródzianie i nie umieją korzystać z komputera :-), Ale jeszcze ten ich Czesław wyjdzie im bokiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# 5 tys. gowybrało 2014-12-06 10:36
A teraz ma zastosowanie doktryna "świętej krowy"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# farmazonyTomasz B. 2014-12-06 11:02
Trzeba szanować Człowieka żeby uszanować go jako burmistrza. Nie jestem ani Czarkiem ani Piotrem czy Rafałem. Jestem mieszkańcem tego miasta i uważam, że Najmowicz jest najgorszym burmistrzem a dziejach Ostródy! Szkoda, że ze strony pisowców niewidzi się tej miłości i braterstwa do innych a jedyniedo swoich partyjnych kolesi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dobresobie 2014-12-06 17:19
Typowa hipokryzja prawych i sprawiedliwych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do Markazażenowana 2014-12-06 16:48
,,...Miłość i spokój". Gościu, a kto produkował paszkwile na O.D., a kto olał debatę. Obecny i jego klika pałają nienawiścią do O.D. i jego ludzi, rodziny. Więc, ty mi nie mów o gratulacjach. Wasi siedzą na forum i trzepią wpisy:-(( Trzeba być uczciwym i rzetelnym obserwatorem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Ale to jest Boża nienawiść.melpomena 2014-12-06 17:36
Po chrześcijańsku Gościa nie cierpią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# dramatmarta 2015-01-02 13:59
Czyli Sodomy i Gomory ciąg dalszy... Ile jeszcze zla musi wyrządzić ten czlowiek, by ludzie otworzyli oczy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# by ludzie otworzyli oczy?@ 2015-01-03 11:24
Czyli Sodomy i Gomory ciąg dalszy...

~Xxl 32 minuty temu

A ja od dawna mam wszystko gdzieś. Koszę 1450 brutto na 3/4 etatu siedząc na kasie w hipermarkecie. Nie muszę stać po prostu siedzę i używam skanera. Mam już zaplanowane wszystkie niedziele i codzienne wieczory aż do wakacji. Nie muszę więc siedzieć z dzieckiem nad lekcjami i szukać wymówki aby nie iść do kościoła. Dziękuję ci Tesco.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi