fbpx

Ujawnili się po raz trzeci

foto: SIM RzeczJasna
foto: SIM RzeczJasna
Trzecia edycja UJAWANIJ SIĘ, która odbyła się tym razem 22. listopada  na Dworcu RzeczJasna już za nami. Wystawa historycznych zdjęć Ostródy – ulic Słowackiego i 11-go Listopada,  zbiorów pamiątek związanych z dworcem oraz  archiwalnych zdjęć WSO była tez okazją do oficjalnego otwarcia  zrewitalizowanych pomieszczeń dworca przez Burmistrza Czesława Najmowicza. Dziękujemy wszystkim, którzy w sobotę zawitali na Dworzec RzeczJasna, szczególnie naszym Sąsiadom z ulicy Słowackiego i 11-go Listopada. Dziękujemy Mistrzom prowadzącym zajęcia na Dworcu za przygotowane wystawy i stoiska.


Wystawę zdjęć i zbiorów pamiątek można oglądać od wtorku do piątku w godz. 16:00- 20:00.
Specjalne podziękowania za pomoc dla:
- Wagon Service Ostróda Sp. z o.o. za zdjęcia;
- Baru „Ostródziak” i Pani Grynkiewicz za pączki;
- Pana Edwarda Dzierżka za udostępnienie rodzinnych pamiątek;
- Pani Barbary Wiśniewskiej Dyrektorki SP 2 i Pani Bożeny Pawełczyk Zastępcy Dyrektora SP 2 oraz uczennicom szkoły: Nikoli Mazur, Wiktorii Wieczorek, Patrycji Gutowskiej, Natalii Gruczek za przygotowane fotodzienniczki;
- Adriana Godlewskego za przygotowanie Gazetki o słynnej bitwie ostródzkiej;
Ponadto Koledze Krzysztofowi dziękujemy za czapki i bilety z nieczynnych już tras kolejowych, Wolontariuszom i Edycie Szulc dziękujemy za pomoc w przygotowaniach.
SIM RzeczJasna

Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19