fbpx

Zwrot dotacji wielce prawdopodobny

ostrodzka_flota_na_kolkach_IMG_0923.jpgScenariusz ze zwrotem dotacji za niezrealizowany projekt budowy statków, o którym pisaliśmy rok temu jest wielce prawdopodobny. Pierwotnie pierwszy statek powinien pojawić się na kanale 30 września 2010 roku. Do dziś żaden z trzech statków nie pływa. Tylko cud może uratować miasto przed zwrotem unijnej dotacji na budowę statków. Będzie to kwota ponad miliona zł.

Przetarg na przebudowę statków pasażersko-wycieczkowych nie wyłonił firmy, która miałaby naprawić statki. "Statki widma", o których pisaliśmy rok temu nadal straszą i nic nie wskazuje, żeby kiedykolwiek wypłynęły. Jeśli drugi przetarg zakończy się tak samo jak pierwszy, zwrot dotacji unijnej stanie się faktem. Ubezpieczenie pokryje koszty. Miasto musi jednak poczekać na zakończenie toczącej się przed sądem sprawy dotyczącej wskazania winnych wyprodukowania wadliwych statków.

W przypadku zwrotu dotacji projekt "Zwiększenia oferty turystycznej Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej" będzie mógł śmiało kandydować do miana największego blamażu urzędników miejskich i osób z Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej odpowiedzialnych za realizacje tego projektu.
Komentarze  
# a co z resztą ?FRESBY 2013-05-22 20:33
A kąpielisko miejskie na Turystycznej , w którym nie można się kąpać , bo to bagno...? A tor kajakowy , na którym nie można przeprowadzać zawodów ? A ścieżka rowerowa od plaży do UM ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# O co zakład?gość 2013-05-22 21:28
O co zakład, że:
- lada chwila na forum rzucą się płatni klakierzy gotowi wmówić, że to wina Cześka
- ci sami klakierzy będą wmawiać, że poprzednia władza nie miała z tym nic wspólnego,
- konkurencyjna "Gazeta Ostródzka" nie zająknie się o sprawie słowem,
- trolle zaczną deprecjonować mój wpis nazywając mnie pisowcem itp???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Nie masz wyboruMasz Głos 2013-05-22 21:41
A w OCSiR ogłoszono konursy na dwa nowe stanowiska.Wieść gminna niesie, że już wiadomo, kto wygra.Jeden z szczęśliwców to pewien radny, który po wygraniu konkursu zacznie popierać pana Prawego i Sprawiedliwego.Kolejną osóbką, która okaże się najlepszą kandydatką ma być kobieta.Również koleżanka pana Cz.Naj.Jest ona związana z pewnym szmatławcem wychdzącym co jakiś czas na terenie naszego miasta.Szmatławiec był bardzo zaangażowany podczas ostatniej kampanii wyborczej.Opisywał Ola w najczarniejszych barwach.Teraz przychodzi pora na zapłtę za tamte przysługi.Mimo, że nie znamy kandydatów, wiemy już kto wygra.A miało być inaczej.Miało być uczciwie i bez kolesiostwa.Czuję, że ktoś nas nieźle robi w balona.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# PiśiowaNasia Ośtróda 2013-05-22 21:43
a nowe stanowiska dla nasiego glosiu i radnego bezradnego, bezrobotnego a stanowiska dla zony Colargolla? A Gwałtunio na prezea?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyKamikaze 2013-05-22 21:55
Poczekamy na koniec postępowania prokuratorskiego i żenadą będzie jak za spapranie statków winę ponosi pan B. który teraz pracuje w żegludze namaszczony przez jaśnie panującego nam burmistrza. Oj będzie i śmieszno i straszno a swąd zostanie na całą Polskę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Pamiętacie obietnice?Tak miało być 2013-05-22 22:02
"Ostróda potrzebuje nowego spojrzenia na problemy jej mieszkańców. Spojrzenia z punktu widzenia społecznych korzyści, a nie interesu wąskiej grupy uprzywilejowanych.
Nie zgadzam się na układy i niejasne powiązania. Niszczą one życie społeczne, gospodarcze, hamują rozwój, prowadzą samorząd w odmęty korupcji i niegospodarności. Płacimy za to wszyscy: jakością życia, cenami usług miejskich, szansą na dobrą pracę i niepewną przyszłością."

To fragment programu wyborczego Pana Czesława
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyharry 2013-05-22 22:20
Teraz przysłali do Żeglugi uzdrowiciela...jarsz.word press.com ( dla zainteresowanych ). Jak ma byc dobrze jeżeli ciągle nieodpowiedni ludzie zajmują takie stanowiska ??? :-x Statki te stare nie pływają, jak Żegluga na siebie zarobi ? A ten krętacz Szastek jest już spalony w Olsztynie i pracy tam nie znajdzie.A odszkodowanie Graczykowi to niech ten cwaniaczek zapłaci teraz z własnej kieszeni :-x . Jest już kolejny wyrok i czas płacić !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ProkuratorELA 2013-05-22 22:49
Wie kto winny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ludzie obudźcie sięatam 2013-05-22 23:28
Miało byc bez kolesiostwa i oszczędnieb a do cholery sam syf.Urzędasy pobrali trzynastki, teraz premie po ponad 1000 zl w sobote balanga w Sajmino !!! P. Najmowicz i Kierozalski komu mydlicie oczy ??????????. Tworzycie fikcyjne stanowiska kierownicze dla swoich przydupców. To są te oszczędności ?????????. To są te obiecywane miejsca pracy ?????????? Rozwalacie spółki miejskie i nie szanujecie ludzi którzy ciężko pracują. Po prostu macie wszystkich głęboko w d... bo ważne jest tylko koryto. Ale wyborcy tych Waszych bajek maja dość !!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnywiktor 2013-05-23 00:26
Czy to prawda że PO w starostwie zatrudnienia tylko swoich tworzy fikcyjne wydziały aby pozatrudniać ludzi zwolenników władimira. A trole rzecznik zapluwa forum. Panie Wojtku szmatlawca to pan redaguje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnywyborca 2013-05-23 08:56
Za kilkanaście miesięcy wybory. Niech zaden sprzedajacy się radny nie liczy na głosy wyborców w kazdym bądź razie na mój, mojej rodziny i znajomych :D . Na stadionie w miejsce 1-go zarządzającego mamy już 2 specjalistów. W OSiSR-rze zatrudniają kolejnych 2. W MBAk-u wywalono Dudzina, człowieka mądrego o dużej wiedzy. W Żegludze zatrudnili nieudacznika, którego nikt już nigdzie nie chciał a gdziekolwiek był to szybko go z tamtąd wywalali."Atam" pisze o trzynastkach, premiach, balangach więc się pytam za czyje pieniadze ??? Ostródzian ???? Ci obłudnicy zarzucali Dąbrowskiemu rozrzutność ??? Sami są jeszcze gorsi bo święci i zakłamani.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyjanie 2013-05-23 09:17
Do tego trzeba jeszcze dodać to co się dzieje w MPEC . Czy to prawda że pan Pec odwołany prezes otrzymuje wynagrodzenie w dalszym ciągu, gdyż jako radnego powiatowego nie można go zwolnić. To mamy taki oszczędności że teraz płacimy dwom panom prezesom. Ciekawe kiedy będą podwyżki na ciepłą wodę i ciepło. Jak zwykle za fuszerkę władzy obecnej jak zwykle pewnie zapłacą mieszkańcy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# macie swojego dąbrano name 2013-05-23 09:24
Kazdy trzezwo myslacy, mimo wściekłych ataków internetowych napinaczy z lubajn i ze starostwa, widzi teraz ile zlego narobila poprzednia koalicja milosci. Mam nadzieje ze poprzednicy odpowiedza za to i finansowo i sądowo. I jak tej czesiek ma sie nie otaczac swoimi, skoro wśrod innych opcji sa sami nieudacznicy, cwaniaki i przekretasy?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# hańbaFrugo 2013-05-23 13:25
Ze zniecierpliwieniem czekam na kolejne wybory w naszym pięknym mieście Ostróda. Głos oddany na PiS był najgorzej oddanym w moim życiu głosem. W kolejnych wyborach ja i moja rodzia tego błędu nie popełnimy obiecuję to! Bo to co teraz się wyprawia w naszym mieście to hańba! hańba! hańba! W tym momencie można powiedzieć tylko jedno "kończ...waść! wstydu...oszczędź!"
Na kolejnych wyborach chciałbym zobaczyć kandydata np. Pana Dudzina - ten facet nigdy nikumu krzywdzy nie wyrządził...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do janiezwrot dotacji 2013-05-23 15:36
To w Mpecu, a Żegludze podobna sytuacja, nowy posadzony przez PIS na stołku prezesik wydaje na prawo i lewo miejska kase.Teraz przegrał sprawe z Graczykiem (czytaj;bezzasadne zwolnienie dyscyplinarne) i sad przywrócił Graczyka do pracy. Kto zapłaci za błędy prezesa Szostka kilkaset tysiecy odszkodowania dla Graczyka. Moim skromnym zdaniem niech płaci ze swojej kieszeni za popełnione błedy,dlaczego znowu ostródzianie,czylimy podatnicy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# już maxymalniewkurzony 2013-05-23 15:49
A co dzieje sie w Ratuszu, wcześniej widzieli błedy Dąbra, a sami co wytrabiają. Teraz na dzień samorządowca po 50% wypaty dla każdego urzedasa, imprezka w Sajmino za nasze podatki( niech ktoś to policzy i poda jakie to pieniadze) wstydze sie, że mieszkam w takim zakłamanym i pełnym obłudy mieście czarna sekta PIS-u przekracza wszelkie granice przyzwoitości. DOŚĆ nigdy wiecej żadnego głosu na PIS
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# jedno małe aleZielony Miś . 2013-05-23 16:11
Różnica pomiędzy poprzednią władzą a obecną była taka że oni mimo rozpasania urzędasów inwestowali również w miasto obecna jest za krótka ażeby cokolwiek zrobić.To po pierwsze,po drugie poprzednia władza kryła się z prywatą ,obecna robi to bez żadnych skrupułów!!!Najgorsze jest to że dorwali się do koryta nie poprzez własny program wyborczy a poprzez kłamliwe i populistyczne hasła.Czesław likwidują lub już zlikwidowali DROMO!! Na bruk poszło prawie tyle samo ludzi co w analogicznej sytuacji w Morlinach.Czemu teraz nie krzyczysz że to burmistrza wina i że jak byś miał honor to podał byś się do dymisji??!! Zatrudniłeś w podziękowaniu asystenta,który tak naprawdę ma takie pobory jak II vice.Dlaczego nie krzyczysz że to hańba i trzeba oszczędzać!!! Gdzie są nowe miejsca pracy!!! Gdzie konsultacje społeczne????Gdzie sprawiedliwość przy przetargach.Dlaczego bronisz prywatnych sklepikarzy którzy zarabiają krocie na biednych Ostródzianach??? Dlaczego nie zezwalasz na nowe markety skoro sam tam się zaopatrywałeś dopóki nie zostałeś burmistrzem i nie poprawił ci się stan konta.Taczki w drodze drogi święty Pisie!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# #17 jedno małe ale — Zielony Miś@ 2013-05-23 17:20
xi elony gąb ? :-x
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wstydzagłoba 2013-05-23 19:06
Ja też licze ze w przyszlych wyborach wystartuje p. J. Dudzin.Wielu Ostrodzian szanuje p. Dudzina i mysle ze w końcu mają dość tych przepychanek.Panowie burmistrzowie jak mozna było tak zniewazyć tak mądrego człowieka ? Postąpiliście bardzo po chrześcijańsku. W niedziele do kościoła a porządnych ludzi zgnoić bo ważniejsi są KOLESIE !!!.Wstydze sie obecnie ze mieszkam w mieście rządzonym przez takich ludzi. Jeszcze jedna sprawa p. burmistrzu dotycząca tematu artykułu. Co z Zegluga ?Kiedy w koncu zapanuje tam porządek ? Podobno Jarosław Sz. polikwidował stanowiska dyrektorskie (w ramach oszczędności) a teraz zatrudnil swoich DYREKTOROW I KIEROWNIKOW. Zamiast fachowcow teraz pracują laicy. Czemu ma to służyć bądz komu ? Co z odszkodowaniem dla Graczyka ? Kto za to zaplaci ???? P. burmistrzu czy jest Pan slepy czy nieswiadomy tego co sie dzieje ?
Zagłoba mawiał tak: "U mnie dość na człeka spojrzeć, zeby wiedzieć co on wart"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# obiecankiMariola 2013-05-23 19:33
A ja sie zastanawiam nad tym jak mogłam byc tak głupia ze głosowalam na Najmowicza ? :sad:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyBh 2013-05-23 19:40
Najmowicz na najbliższej sesji daj znowu swojego po- pisu- typu, jak to czyniłeś na wcześniejszych sesjach: ( cytaty najmowicza do radnych) chańba, zmówiliście się. Posłuchaj się człowieku i sam oceń
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# czas na zmianyTomasz 2013-05-23 20:26
Czy radni nie mogą jakoś wplynąć na zatrudnianie przez burmistrzow kolejnych kolesi??? Przecież te etaty mają być w firmach należących do miasta. Czy radni nie mają wpływu na to co się dzieje w spółkach ??? Zwalnianie, zatrudnianie ??? Czy radni nie mogą zrobić porządku ??? Jak czytam o tym co się obecnie dzieje to myślę ze chyba nadchodzi czas na taczki dla nasze wladzy.A i p.radną Maję też zapakujemy bo zmieniły jej sie poglądy po wyborach i dba jedynie o siebie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# wygralem zaklad!!!gość 2013-05-23 20:59
W swoim wpisie #2 przewidzialem ze zaraz forum opanuja trole z lubajn i ze starostwa.artykul jak wòł jest o zaniedbaniach i wielkich błedach poprzedniej koalicji milosci a ci swoją stara spiewke jaki ten pis zły.naprawde ludzi za durni macie? Tylko na ujadanie was stac?gdzie siedzieliscie przy zatrudnianiu p. Dakowskiej, gdzie byliscie przy zatrudnianiu p. Żyndy, gdzie byliscie jak rozdawano stolki w starostwie i spolkach za poprzedniej ekipy?odstawili od koryta to szczekacie.a jak jeszcze sie sprzata po was i pokazuje skale zaniedban partactw i kosztow tego to juz wogole wychodzi z was jad.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do gościaczytający 2013-05-23 21:43
Wygrałeś zakład z własną głupotą.Powiedz tylko jeszcze przy, którym korycie ty siedzisz bo całkiem nieźle chrumkasz :lol: . przyjrzyj się co robią twoi kolesie z partii świętych i na jaką skalę. Po nich to już nic nie mozna będzie poprawić bo już będzie za późno. Zatrudnianiu nieudacznikow nie ma końca i robią to bez zadnych skrupułów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Konkurs????? na dyrektorów p;acówekKatarzyna 2013-05-23 21:50
Przeczytałam artykuł w dzisiejszym Głosie Ostródy i ....włos mi się zjeżył na głowie i nie tylko. Pani Naczelnik! Czegoś bardziej beszczelnego nie mogła Pani powiedzieć. Czy rano robiąc sobie makijaż może Pani patrzeć w lustro. Po tym co Pani "dokonała"......życzymy Pani dużo zdrowia, sukcesów w pracy,dobrego samopoczucia prosimy jednak pamiętać ... "Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy" Miłego dnia..... wyborcy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Smoleńsk itdStasiu i Darki 2013-05-23 21:59
same trolle z pisu tu piszą: Darek Są, Darek St., Stasiu itd. dajcie sobie siana nikt oprócz was tu nie pisze sami sobie zadajecie pytania i sami odpowiadacie a potem zrzucacie winę na jakieś po czy sld. Głupota do kwadratu. czy musimy to wszystko znosić?? czy admin podziela głupotę tych troli zamieszczając śmieci w komentach?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do#25FRESBY 2013-05-23 22:12
No i widzisz Kasiu -Tobie się będzie jeżył włos na głowie ale pozostali nie będą wiedzieli o co Ci chodzi .Jeżeli chcesz nam przekazać jakąś myśl , to przynajmniej napisz , czy chodzi o to ,że rozdają , czy , że kradną ? Mówienie o tym , że mi się nie podoba ale nie wiem czemu jest przecież bezsensowne . :oops: /chyba , że coś zaszyfrowałaś ?/
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# nadzieja umiera ostaniamaxi 2013-05-23 22:15
Może na sesji nasi radni wezmą się do pracy i uchwalą cos porzytecznego,.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# to oni?Pracownica MOPS 2013-05-24 09:44
Odpowiedzialni za "budowę" staków? na stronie (zdjęcia) .../statek.jpg
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ReferendumAjax 2013-05-24 10:45
Czy wszyscy, piszę o 8 tysiącach ostródzian wiedzieli przeciwko czemu protestują??? Czy nie populistyczne kłamstwa były pożywką??? Jutro POLSAT transmituje na żywo z Ostródy kabareton... Sukces to, czy porażka obecnej ekipy p. Najmowicza??? A gdzie obiecane miejsca pracy??? A gdzie "Ostróda równych szans" ???. Kierozalski na Litwie (chyba jako viceburmistrz) Czesław pobiegał z burmistrzem Osterode am Hartz... Przaśne misteczko... Wygraliśmy ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# A gdzieHaha 2013-05-24 12:26
1000 miejsc pracy Olgierda Wielkiego?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# jak tabaka w roguostródzianka 2013-05-24 12:45
czytam te komentarze i myślę kto to pisze,czy to pacjenci szpitala od głowy? piszą o jakichś trollach,srollach,Colargo lach - kto to jest?komuś włos sie jeży, nie wiadomo od czego?nie ma konkretów,same durackie wymysły z których nic nie wynika.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Dedykacja dla obecnych władzprawy pomocnik 2013-05-24 17:10
Panie Burmistrzu, zastępco asystencie i sekretarzu. W uznaniu waszych zasług dedykuje wam poniższą piosenkę.

www.youtub e.com/.../
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do HahaDamian 2013-05-24 19:44
Dąbrowskiego nie ma juz od ubiegłego roku to jak ma tworzyc miejsca pracy ? Ja czekam cierpliwie na pracę obiecywaną przez obecnie nam panujących :lol: bo jak do tej pory to są etaty bądź tworzą fikcyjne dla swoich KOLESI :-* Przykłady ? : stadion, zegluga,Mbak, Mops, UM, dyrektorzy szkoł, teraz ma byc Osir. Można jeszcze znaleźć jak się poszuka bo moze jestes jednym z nich, który się też załapał dzieki kolesiostwu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# #34 do Haha — DamianJa czekam cierpliwie 2013-05-24 21:12
zarejstrowałeś się w PUP tak czekając wytrwale :o
jak obiecali to pewnie dostaniesz , na początek- zlecenie - klauna w Dzień Dziecka w Arenie :oops:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# porażkaulon 2013-05-24 22:31
W Gazecie Ostródzkiej zamieszczono LIST OTWARTY DO RADY MIEJSKIEJ W OSTRÓDZIE napisany przez PRACOWNIKÓW ŻEGLUGI.Potwierdza sie to co juz wczesniej mozna było przeczytać na forach w internecie.ZEGLUGA idzie na dno bo jezeli w sezonie statki nie zarabiają to juz jest porażka !!! Jezeli burmistrzowie nie są w stanie zapanować nad zaistniałą sytuacja to moze radni okażą sie bardziej odpowiedzialni za losy miejskiej społki ???????? Chodzą sluchy po mieście ze MOBILIS ( izraelska spółka) ma wejsc na linie komunikacyne. Jezeli do tego dojdzie to kolejni pracownicy straca pracę. Tak źle to w naszym mieście jeszcze nie było !!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ojosip 2013-05-24 23:30
poszedłem w dłuugi majowy weekend z rodziną na bulwar nad jeziorem po zjedzeniu lodów z dzieciakami, małolaci przypomnieli sobie że tu kiedyś były statki na jeziorze a że była piękna pogoda mnóstwo ludzi i majówkowych turystów nad jeziorem więc podszedłem z rodzinką do punktu sprzedaży Żeglougi była otwarta a przed drzwiami kartka rejsy do miłomłyna rezerwacje. Wchodzę i się pytam czy statki pływają, bo akurat jeszcze w tym roku ich nie było na przystani na nabrzeżu i co pani mówi że są oszczędności po referendum i statki nie wypływają jeśli nie uzbiera się 25 chętnych na rejs!!!! Ale skąd ludzie mogą wiedzieć że jest taka możliwość, że Żegluga nadal działa co z informacją dla turystów informacją wzrokową! samo to że jest niedziela i w kasie siedzi pani to nic nie znaczy tyle że ma spokój przeglądając facebooka. Jak się rozmawia z pracownikami zkm np tankując paliwo to można się dowiedzieć że nie ma komu pływać tymi statkami Oj ci panowie z Pisu szli do władzy bo mieli mieć pomysł na życie Ostródy a oni mają jeden pomysł pozamykać powyłączać i będzie taniej i spokojniej bo ludzie w referendum tego chcieli
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyRadna PO 2013-05-25 11:20
Czy ktoś wie na jaka chorobę zapadł Pan Jacek Dudzin. Ponoć strasznie chory jest. Co mu się stało.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyWitek 2013-05-25 11:35
Niestety po koalicji PO i Dąbrowskiego długo jeszcze trzeba będzie sprzątać. Choć problem żeglugi to spadek po prezesie Graczyku, który zarabiał 18 600 + premie.Wydaje mi się ze nowemu burmistrzowi trzeba dać czas na uporządkowanie i mam nadzieje że radni staną na wysokości zadania i w trudnej sytuacji wspomogą burmistrza. Referendum było po to aby aby przerwać proceder złej władzy, przepychu i pompatyczności. Referendum było tez po to aby wymienić ludzi i szkoda że Pan burmistrz nie robi zmian w MOPSIE
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# zusewa 2013-05-25 13:45
Normalnego człowieka to ZUS ściga i woła na komisję, a tu ha ha ha trzeba być Prezesem żeby móc chorować
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyostródzianin 2013-05-25 14:40
sam sobie piszę i ....sam sobie odpowiem....
:lol: :lol: :P :-*
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do WitkaMirek 2013-05-25 16:28
Piszesz bardzo mądrze :D .Tak radni powinni stanąć na wysokości zadania i :
- wesprzeć burmistrza ktory zatrudnił swoich kolesi ktorzy nie maja pojęcia o zarządzaniu firmą np.( sędzia piłkarski :lol: , kpiny )
- wesprzeć burmistrza w tworzeniu zbędnych nowych stanowisk w celu zatrudniania nastepnych kolesi
- wesprzeć burmistrza w rozwalaniu Żeglugi pozwalając by szanowny prezes pociągnął firmę na dno
- wesprzeć burmistrza w przydzielaniu 50 % premii urzędasom w dobie oszczędności.
- wesprzec burmistrza w organizacji balangi w Sajmino.
No cóż okazuje się ze można zwalić winę za całe zło na Graczyka.Winny jest Graczyk temu ze statki nie kursują i nie zarabiają kasy. Winny jest Graczyk ze porzucają pracę ludzie ktorzy od wielu lat pływali na statkach. Winny jest Graczyk ze nowy prezes kupuje drogie meble i jeździ do domu samochodem służbowym.
Inaczej byś Witku spiewał jakbyś pracował w tej firmie i musiał utrzymać rodzinę. Trzeba byc ostatnim idiotą zeby pisać takie bzury jak ty albo jestes jednym z tych kolesi ktorzy się zalapali ;-) :-* :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyMirka 2013-05-26 10:19
Oj Mirek chyba oderwali cie od koryta po ostatnim referendum.
Ludzie wy nie macie co w domach robić zajmijcie się własnym rodzinami a nie wylewacie frustracje publicznie. Szkoda gadać. Wielu z nas i ja głosowałem za obalenie Dąbrowskiego i ciesze sie że Najmowicz wymienia ludzi aby robił to z pożytkiem dla społeczeństwa. Na razie jest OK powinien zmienić jeszcze 4 osoby Wośka w Mopsie, Szostka w Żegludze i Pawłowskiego z Baronową w CK i ma u mnie burmistrzuniu wielkiego plusa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyostrodziak 2013-05-26 10:53
Statki widma to mamy w Ostrodzie :roll: :roll: :roll: . co do wypowiedzi Mirka to musze mu przyznac racje , moze nie we wszystkim. Przez ubieglr lata bylo widać ze statki caly czas kursują a tym samym zarabiaja a teraz co ??. Josip napisał o obsłudze w Żegludze. Bylem tam też i zostałem potraktowany jak intruz. Chyba ze ta pani ma za zadanie zniechęcać klientów :sad:
Pracownicy mowią ze za Graczyka firma wyszła z dlugow a teraz Szostek na nowo ją dołuje. To co burmistrz nie wie jak wygląda sytuacja w społce miejskiej ??? Czy już na miejsce Graczyka nie było kogo dać tylko tego nie znającego się Szostka ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyja 2013-05-26 13:25
Wcale sie nie dziwię pracownikom żeglugii ze walcza o swoje. Poczytałam troche o tym Szostku i po prostu masakra. Spodobał mi sie jeden komentarz i postanowiłam go przytoczyć

: pati #881232 | 46.134.*.* 12-11-2012 17:13

A Jarosław Szostek, co tu w Ostródzie szuka?. Czym on już nie był, chyba tylko grabarze nie. No burmistrz Najmowicz pokazuje z jaką śmietanką się zadaje. Oj jeszcze troche czasu i będzie gorąco w Ostródzie, oj będzie."

Ha ha ha chyba pati się udało przepowiedzić przyszłość. Są szanse że jednak zostanie grabarzem ......żeglugii
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Praca dla wszystkichTak miało być 2013-05-26 23:15
Po wyborach miało być już tylko lepiej.Obiecywano,że będzie inaczej, że kolesiostwo się zakończy.A jest jeszcze gorzej niż było.Jestem stylem sprawowania nowej władzy strasznie zawiedziony.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnykibic 2013-05-27 21:19
Wszedzie mowia ze w zegludze jest zle.z ciekawosci sprawdzilem rezerwacje na rejsy i trzeba powiedziec ze jest nawet fatalnie. Wyglada na to ze Zegluga pojdzie z torbami.Mysle ze bardzo duzym bledem bylo oddanie Zeglugi w rece Szostka. Moze sedzia to on byl dobrym ale glowy do rzadzenia to niestety nie ma.Przy takich rzadach to niepotrzebne są nowe statki jak nawet stare nie plywaja
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Żeglugapracownik 2013-05-28 18:28
Wczoraj w Żegludze pojawił sie p.burmistrz z przewodniczacym RM w celu zbadania sytuacji w firmie. Tylko nie wiem dlaczego nie bylo przyjaciela p. prezesa G. Kieruzalskiego ???
To był jakis żart albo kpiny. P. burmistrzu dlaczego p.nie wyprosił Szostka i nie porozmawial z pracownikami sam na sam ??????? To tak wyglądają p. relacje z ludźmi ???
Fakt, ze po pogrożkach Szostka które padly na zebraniu w stosunku do pracownikow to pewnie mało kto by się odwazył odezwać bo przecież nie wolno nic mówić co jest nie po myśli PANA PREZESA bo grozi to wywaleniem z pracy !!! Dobrze ze pozwala nam sie jeszcze oddychać ale kto wie kiedy Szostek tez tego zabroni. Można mówić o mobbingu w Żegludze !!!Jezeli uważa p.burmistrz Szostka za tak dobrego fachowca to niech go p. zabiera do pracy w UM.
Wszyscy liczymy ze w koncu radni wywalą tego kolesia Kieruzalskiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# heheroger moore 2013-05-28 20:48
Tylko niezle zwichnięty potrafi pod tekstem, który dotyczy ogromnych zaniedbań, błędów i wstydu na cały kraj, do których doszło za prezesury Graczyka,wycierać sobie gębę obecnym prezesem. ech, szanowny panie ze starostwa, naprawdę wydaje ci sie, że pod wieloma nickami narobisz zamieszania na forum i odwrócisz uwagę? puk puk! halo! obudź się pan, bo z tak nieudolnym PR-em, to wasz kandydat w następnych wyborach nawet 400głosów Żyndy nie przekroczy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# mpecewa 2013-05-28 20:55
a w mpec-u eldorado swój człowiek jest teraz prezesem i widać jest spokój
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnypracownik2 2013-05-28 22:39
w mpcu udało wam sie. A teraz do regera moore. Graczyk ani mnie ziębi ani grzeje a tobie cos sie popieprzyło. co ma wspolnego Graczyk z budową statków. Wygląda na to ze jestes niedoinformowany, bo budowa statkow zaczęła sie jak Graczyka nie było jeszcze w Zegludze za czasow dyrektora z PiS -u Stanisława B.
A gęby nowym prezesem to żal by było wycierać, można by było jedynie d...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ŻeglugaZbyszek 2013-05-29 13:07
To jest jakaś kpina te spotkanie. Po liście otwartym do radnych było zapowiedziane, że będzie wiadomo kto to napisał i będą wyciągnięte konsekwencje. Ludzie pracujący x lat są zastraszani, traktowani jak ostatnie (...) - to jest tak zwany mobbing, ale nowa władza jest na to ślepa? bo co układ musi być ? Jeżeli taki artykuł, jest pisany to chyba nie bez przyczyny, tym bardziej że wcześniej pojawiały się już artykuły w prasie na temat tego co się dzieje w firmie od czasów Prezesiunia Olsztyńskiego Specjalisty (hahahah). Chyba nadszedł czas żeby sprawą Ostródzkiej Żeglugi zainteresowała się między innymi Pani Jaworowicz, TVN Uwaga i program polsatu Państwo w Państwie. Jeżeli górnicy, peilęgniarki potrafią strajkować to może czas na Żeglugę??? Przecież wszystkich nas nie zwolni, a to że 3 albo 4 przy(...)sy zostaną i bedą solidarne to firmy firmy nie uratuje jeżeli 95% osób zastrajkuje. Wtedy może ktoś zainterweniuje i uratuję firmę przez bankructwem, sprzedaniem za symboliczną złotówkę i zwolnieniem pracowników. Śp. Nalewajko się w grobie przewraca jak widzi to co się dzieje z JEGO firmą, którą wyprowadził z tego do czego teraz zmierza dzięki udolnym rządom "Specjalisty", który mydli wszystkim oczy, że firma ma się w świetnej kondycji i że nigdy nie było lepiej. Tak więc szanowna Rado, Burmistrzu ogarnijcie się bo to co teraz się dzieje to woła o pomstę do nieba.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ŻeglugaZbyszek 2013-05-29 13:14
Może czas zrobić demokratyczne wybory wśród praconików przy urnach za odwołaniem obecnego Prezesa??? Przecież żyjemy w czasach demokratycznych!!! I tak jak można było odwołać Dąbrowskiego, tak i obecnego prezesa???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ŻeglugaZbyszek 2013-05-29 13:27
Bo firmy nie tworzy prezes tylko PRACOWNICY!!!! Taczkę pod firmę i trzeba wywieźć ten balast który ciągnie firmę na DNO!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnykasia 2013-05-29 19:23
Ja myślę,że pracownicy są na tyle zastraszeni utratą pracy,że nie zdecydują się na podjęcie jakichkowiek poczynań.Szostek został namaszczony przez Najmowicza i Kierozalskiego i dopoki oni są w ratuszu będą go bronili. Najprawdopodobniej pracownicy będą chcieli przetrwać do nastepnych wyborów ( to tylko roki i 4 m-ce ), gdzie nastapi zmiana burmistrza a wtedy wywalony zostanie Szostek. Na dzień dzisiejszy będą robic co on każe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# solidarnośćewa 2013-05-29 21:34
Do pracowników. Macie w Radzie Nadzorczej Spółki Przewodniczącego Wijewódzkiego Związku Zawodowego "Solidarność" Józka
Dzikiego trzeba do niego sie zwrócić on pomoże pracownikom
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# #56FRESBY 2013-05-29 22:11
NIE DA RADY . ON JEST DZIKI :oops:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# związkiewa 2013-05-29 22:15
Jak maci zwiazki zawodowe Solidarnośc w spółce to sprawa jasna że pomoże
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Czy to coś da ?Karolek 2013-05-30 06:49
Zastanawiam się czy związki jeszcze coś mogą ? Czy to nie są już tylko etaciki dla pasjonatów ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnymajka 2013-05-30 09:32
P.burmistrz Najmowicz na sesji powiedział, że Żegluga ma sie dobrze, pracownicy listu nie pisali bo jest calkiem inaczej czyli ok. Teraz to napiszą żeby zaprzeczyć,że to oni napisali :-) Miasto pieniądze Żegludze odda bo nieprawnie nie wypłacało dla Graczyka a teraz żeby było prawnie da Szostkowi. Można sie tylko cieszyć,że kolejna spółka tak dobrze prosperuje :-). To, ze statki nie pływały to tylko dlatego,że to początek sezonu ale juz będą pływały :-). Może ktoś wie czy Szostek zapłacił Graczykowi za przegraną sprawę ? Jakby nie było to spore pieniądze i za to płacimy my Ostródzianie.
A związki to popisuję sie pod wypowiedzią Karolka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# pracaAnia 2013-05-31 09:02
za Graczyka powstała myjnia, dwa nowe atobysy, sprzedaż biletów przez Internet, wyremontowano pomieszczenia socjalne i biurowe, wprowadzono nowe oprogramowania kadrowe, księgowe i sprzedażowe, wybudowono parkin przed siedibą, pomosty w doku, zakupiono łódź motorową, samochód wymioniono wszystkie kąputery na nowe, utrzymywaneo stadion i jeszce spłacono 1.250.000, 00 długu z poprzednich lat. Czas pokarze czy ktoś zrobi leszy wynik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# pracaStanisław 2013-05-31 09:11
to prawda za Graczyk Żegluga prosperowała jak nigdy dotąd. Były inwestycje, porządne wynagrodzenie, nadgodziny, pracownicy byli sznowani.
Panie Graczyk niech pan waczy o swoje i wraca.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Waldemar jak GierekDzik 2013-05-31 09:24
Mam wrażenie że przynajmniej pod kilkoma pseudonimami na tym forum kryje się sam Waldemar i spółka. Chłopie daj sobie już siana, pensyjka 20000 już se ne wrati. Jak to się mówi miałeś .... Złoty róg. Za tym prymitywnych listem stoją nie pracownicy a tylko garstka byłych przy(...)sów. Jak za Gierka było dobrze ale na kredyt a teraz Szostek musi spłacać te fanaberie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# pracaPiot 2013-05-31 09:37
doscja na bydowę ststków będzie do zwrotu. Bieliński Stanisław jak odpowiedzialny za budwę powinien ponieść konsekwencję razem z Najmowiczem i Kierozalski bo to oni zmusili Nosewicza by go zrobił Dtektorem ZKM a potem prezesem Żeglugi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# za Graczyka...Benek 2013-05-31 16:39
za Graczyka było też zaćmienie księżyca, Obama został prezydentem, a Polska była zieloną wyspą - z wszystkimi tymi wydarzeniami ma Pan Graczyk podobny związek jak z sukcesami Żeglugi :lol:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# do DzikaTomek 2013-05-31 20:25
Za Gierka ludziom żyło się dużo lepiej niż obecnie. A Szostek zapłaci nie za fanaberie Graczyka ....ale odszkodowanie dla Graczyka za swoją głupotę z pieniędzy naszych czyli podatników,,,Ciesz się Dziki
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnybajka 2013-05-31 23:32
A moze komus zalezy zeby Żegluga zbankrutowała?
wtedy stateczki na ktorych jest dochod mozna by bylo kupic za male pieniadze i rozkrecic super biznes. Może tu jest pies pogrzebany ? I dlatego przysyła sie ludzi, ktorym najlepiej wychodzi rozwalanie firm
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Ptaszkowi zalezyOno 2013-06-01 08:38
Na rozwaleniu żeglugi!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# bajka - to nie nowośćwojtek 2013-06-01 08:46
Tak krótko.Chrapkę na statki to już kilka lat temu mieli co niektórzy. Mi wiadomo o takich 2 osobach. Możę nadeszła taka chwila ze może ktos komuś dał, może ktos wziął? A co na sytuację w zegludze nasza radna , która tak intensywniw walczy ze wszelkimi nieścisłościami finansowymi w spółkach ? Cisza ? Jedynie jakieś zainteresowanie było ze strony Rutkiewicz i Liberackiego - niezależnych radnych.Wygląda na to zekomunikacje przejmie Mobilis a Zegluga dobrze sie bedzie miała ale nie jako spolka miejska.
A kimjest ta para o ktorej piszecie ??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyhjkk 2013-06-01 11:40
Nie to chyba niemozliwe co pisecie? To w tym wszystkim chodzi zeby ptaszek dorwał siedo statków? Kurcze przeciez jest chyba jakas rada nadzorcza jezeli to społka? Ja tez slyszlem ze w tej zegludze cuda sie dzieja.No to sie dzieje a mialo byc dobrze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyOno 2013-06-01 11:44
Liberac był za likwidacja szkoły
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Agusia pełni role dyrektoraZ zkm 2013-06-01 11:48
I nawet peugeotem co miał być sprzedany po wadku się rozwodzi, a ponoć zarabia na niepełny etat tyle ze hoho
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# jajastasiu 2013-06-01 20:51
Graczyk kupil samochod i były krzyki a teraz Szostek jeździ podobno do domu i jest w porządku ?nic nie rozumiem i jeszcze wozi sie jakas Agusia dyrektor ??/ To znow pozatrudniali dyrektorow a mowili ze pozwalniali ? O co w tym chodzi? Kolega ze strazy mówil ze teraz najwazniejszy to jest tam emeryt ze straży Pieczarka, kawał sku....na ktorego nikt nie lubił w strazy a teraz rządzi Zeglugą.To podobno prawa ręka Szostka i on tam o wszystkim decyduje i nikt mu nie podskoczy.Tylko co on tam robi jako strazak ? To chyba jakies jaja amoze kabaret?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# kasaJanka 2013-06-01 21:45
kasa,kasa,kasa, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :lol:, układy ,układziki, kolesie.Panie burmistrzu to tak miało być ? Czy pan cos moze czy nic nie może ? To po co było referendum ? A może wygodnie jest udawać ze jest wszystko w porządku?Dlaczego w innych społkach jakoś gra a w Zegludze ciągle coś nie tak ? piszący mają rację.A pracownicy boją się, bo sa głupi i bo nie umią walczyć o swoje i dlatego wcale mi ich nie żal.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# rączka rączke myjebyły pracownik ZKM 2013-06-02 10:28
U naszego prezesa "jasz"-a pracuje dużo emerytow, trepi, strazacy i nawet policjat o ksywie "TROL", co ludzi nękał za brak założonego kapoku. malo emerytom mundurowym emeryturki, tylko zajmują miejsca pracy młodym?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyzawsze zadowolony 2013-06-02 10:42
na szczescie jeszcze tylko rok i takie osoby jak jaszczuk poleca na bruk, bo pis nie ma juz szans na ponowne zwyciestwo, za to ma niezwykly talent do autodestrukcji...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnyostrodzianin 2013-06-02 11:32
Jaki prezes tacy ludzie. A ta pani dyrektor to nie jest czasami była pracownica Graczyka ? To sie doborowe towarzystwo w Zegludze zebrało sama śmietanka. To takimi ludzmi otaczają sie pisiory ? ;-) . Sami wartościowi ludzie - brawo i gratulacje dla ekipy rządzącej !
Jak obiecywano tak i miejsca pracy jak widać są ......ale dla emerytów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# spóldzielnia emeryta mundurowego-ZKMkierowca 2013-06-02 11:45
Ten czerwony "Trol" czepiał sie byle czego. Kierowców karał za wszystko i matki z dziećmi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Kolejny market w OstrodzieMarta 2013-06-02 12:55
Nowy market w Ostródzie, ruszyła budowa wiecej na stronie wp.me/p2hr4H-IW
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# naucz się czytaćIwona 2013-06-02 14:06
co ma market wspolnego z zegluga ? chyba tylko to ze artykul znajduje sie na blogu p.N którego żonę rownież zatrudniono w zegludze :D :P Nikt juz nie czyta tego szmatławego bloga.
A ze buduja to i bardzo dobrze im wieksza konkurencja tym lepiej dla klienta bo przy tym bezrobociu i śmieciowych umowach w Ostrodzie to ludziom nie starcza od wypłaty do wyplaty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# RE: Zwrot dotacji wielce prawdopodobnypracownik zkm 2013-06-02 14:14
Panie burmistrzu co bedzie firmą ? Czy to prawda ze chcecie odzielić komunikacje od zeglugi ? Tak jak pisal poprzednik, Janicki pozatrudniał swoich kolesi emerytów, przydziela im najlepsze linie i zabiera nam godziny.Związki zawodowe są kupione i dmuchaja w ta samą trąbke z Janickim i Szostkiem. Po co przysłaliście nam tego Szostka ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# pani z księgowosci się uaktywniladobrze poinformowany 2013-06-02 14:18
Pijar pani z księowosci widać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ciekawe rzeczy wychodząona 2013-06-02 14:22
Ciekawy jestem gdzie i kogo żony pracują. jak jest kogoś żona to już nie może pracować, nigdzie? Gdzie pana żona N pracuje piszcie ciekawa jestem?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# niech waldek wracakasia 2013-06-02 14:30
za pana Waldemara Gr spółka kwitnęła. Pracownicy mieli doskonale i dobrze zarabiali. były premie stale i inne dodatki. Nawet firmę było stać na płacenie za studia dla pracowników. Niech wraca panie burmistrzu jak najszybciej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# Wojciech Gnida-czewski znowu troluje???? 2013-06-02 14:36
Idz chłopie przejdź się, a nie zasmradzaj formum
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# to dobrze czy źle ?ciekawy 2013-06-02 15:26
Graczyka nie ma już od 7 miesięcy i juz nie wróci.Macie teraz Szostka i jezeli jest dobrze to po co sie żalicie ze wam pensje poobcinał ze premie pozabierał ze z socjala kase pozabierał ze statki nie zarabiają, marynarze sie zwalniają, emerytow pozatrudniał ???? jeszcze można wyliczać duzo.
A sam sie rozwozi białąl limuzyną z panią dyrektor tu i gdziś tam. Sami to piszecie i mowicie o tym dobrobycie... Zegluga mlekiem i miodem płynąca :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# pacownicy żeglugiobudżcie sie 2013-06-03 23:10
Ludzie ZKM a zarazem Żeglugi, Szostek Jarosław przekręt Was dyma w spółe z Kierozalem, zabrobki Wasze są żenujące, poniżej wszelkiej krytyki, prywatne firmy płacą za wasze godziny ok 2500 na rekę.Jezeli Wam to odpowiada, to dalej sidzcie cicho i całujcie w rączke Szostka i Janickiego
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# ŻeglugaELA 2013-06-03 23:28
Kieruzal nie dorobił się na mące to może na żegludze wyjdzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi
# statkiLeszek 2013-06-04 09:37
Kierozalski i Najmowicz rządzą miastem tak samo sprawnie jak Bieliński buduje statki.
Bieliński rządził przez 6 lat napierw ZKM-em a potem Żeglugą. Został Dyrektorem/Prezesem bo Kierozalski z Najmowiczem postawili Nosewicza pod ścianą. Jaki są tego skutki niech każdy sam oceni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi