fbpx

Kolejne zwycięstwo

Tenis stołowy - ekstraklasa Legiz Morliny Pogoń Siedlce 4:2
Spotkanie rozegrano awansem już we wtorek 30 października. Wtorkowy przeciwnik nie należał do wielkich rozgrywek. W jego barwach wystąpili Paweł Stopiński, Witold Skubiszewski i Andrzej Markowski. Wszyscy oni pochodzą z Gdańska i są wychowankami tamtejszego AZS-u. Przed meczem wydawało się, że nie potrafią oni nawiązać wyrównanej walki z faworyzowaną drużyną z Ostródy. Lecz stało się inaczej. Już w pierwszej grze Kai męczył się ze Stopińskim wygrywając z nim tylko 3:2, w drugiej Godlewski przegrał gładko 0:3 ze Skubiszewskim. Do gry przystąpił on całkowicie zdekoncentrowany i wydawało się, że gra sam ze sobą. Był to duży zawód, gdyż zawodnik z kadry narodowej nie powinien przegrywać, zwłaszcza w spotkaniach mistrzowskich, z przeciwnikiem nie objętym nawet szkoleniem centralnym. W trzeciej grze Kusiński gładko pokonał 3:0 Markowskiego i było 2:1 dla Legizu Morliny Ostródy.
Lecz po jedynej grze deblowej stało się gorąco, gdyż ostródzianie - Kusiński - Godlewski przegrali 0:3 z parą Skubiszewski - Stopiński. Przegrali w krótkich, do 5, do 6 i do 2 setach. Godlewski w dalszym ciągu grał słabiutko, a jego niemoc przeszła na partnera.
W kolejnych pojedynkach było planowo, Kai pokonał 3:1 Skubiszewskiego, a Kusiński 3:0 Stopińskiego.
W VI kolejce doszło do sporej sensacji, gdyż Gaz Polski z Zielonej Góry pokonał aktualnych Vicemistrzów Polski: Odrę Głoskę Księginice. Obecnie jedyną drużyną bez straty punktu jest ostródzka drużyna. Lecz w najbliższą sobotę w VII kolejce spotkają się w Zielonej Górze z bardzo silnym Gazem Polskim. W drużynie tej występują tenisiści stołowi bardzo dobrze znani ostródzkim kibicom. Należą do nich: Górak, Radziński i Adamiuk.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19