fbpx

Na podbój Hiszpanii

Tenisiści stołowi Legizu Morliny Ostróda intensywnie przygotowują się do 1/8 Finału Pucharu Europy, który już niebawem zostanie rozegrany w dalekiej Hiszpanii.
Los nie był łaskawy dla ubiegłorocznego finalisty Pucharu Europy, Legizu Morliny Ostróda, który w 1/8 Finału nowej edycji trafił na czołowy team Europy, Mistrza Hiszpanii, General Granada, do niedawna występującego w elitarnej Lidze Mistrzów. W drużynie ostródzkich przeciwników występują między innymi: 43 letni Chińczyk - były drużynowy Mistrz Świata, oraz czołowi zawodnicy hiszpańscy - Shanchez i Sewilla. Lecz nie zrażeni tym faktem ostródzianie w pocie czoła przygotowują się do tego meczu zapowiadając nieustępliwą walkę o każdy punkt. Naszym skromnym zdaniem, mogą być oni sprawcami sporej niespodzianki. Licząca pięć osób ekipa Legizu Morliny poleci do Hiszpanii w najbliższy piątek, 2 listopada. Na miejscu, w Granadzie, mogą liczyć na doping Darka Kicha, byłego kolegi klubowego, który od tegorocznego sezonu z powodzeniem występuje w Lidze hiszpańskiej. Mecz odbędzie się w sobotę, 3 listopada, o godzinie 10:00 w Granadzie. Z niecierpliwością będziemy oczekiwać, trzymając zaciśnięte kciuki, na dobre wieści z Hiszpanii.
Dodaj komentarz
Regulamin zamieszczania komentarzy

Niniejszy regulamin podaje jedynie wytyczne a nie ścisłe reguły dotyczące publikacji komentarzy. Użytkownik publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy bez podania przyczyny.
Użytkownik zamieszczając komentarz automatycznie wyraża zgodę na opublikowanie wypowiedzi zarówno w portalu jak i wykorzystaniu przez podmioty współpracujące.
Będziemy usuwać:
- komentarze zawierające treści sprzeczne z prawem
- komentarze zawierające treści propagujące przemoc i dyskryminację
- komentarze zawierające wulgaryzmy
- komentarze zawierające treści reklamowe
- spam
- komentarze zawierające wyłącznie odnośniki do innych stron
- komentarze zawierające treści obrażające inne osoby
- powtarzające się komentarze
- komentarze znacząco odbiegające od tematu

Wpisy zawierające uwagi, zastrzeżenia zarzuty lub inne treści pod adresem redakcji prosimy kierować bezpośrednio do redakcji. Umieszczone w komentarzach będą usuwane.

Poziom wypowiedzi zależy od osób piszących, dlatego zachęcamy do pisania zgodnie z zasadami ortografii a przede wszystkim na temat.

Komentarze są publikowane w sposób automatyczny niewymagający ingerencji administratora. Jeśli uważasz, że opublikowany komentarz łamie regulamin prosimy zgłosić ten fakt za pomocą odnośnika "Zgłoś administratorowi". Po zapoznaniu się zarówno z treścią komentarza jak i zgłoszenia administrator podejmie decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji bądź pozostawieniu go.

Wszelkie kwestie sporne proszę kierować bezpośrednio do redakcji.

Administrator w sposób suwerenny i ostateczny podejmuje decyzję o zdjęciu komentarza z publikacji.
Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z podanymi tu wytycznymi nie zamieszczaj komentarza.


Regulamin obowiązuje od 2012-04-19